رونالدو می‌خواهد از یوونتوس فرار کند

کریستیانو رونالدو نظر خود را عوض نکرده و همچنان می خواهد تا در این تابستان از یوونتوس جدا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یووه، یک هفته پیش به تورین بازگشت اما آینده برنده کفش طلای یورو ۲۰۲۰ در ورزشگاه آلیانز هنوز نامشخص است.

کوریره دلو اسپورت گزارش کرده که رونالدو نمی خواهد در یوونتوس بماند، اما ممکن است برای یافتن مقصدی جدید نیز حسابی به دردسر بیافتد.

این گزارش ادعا می کند که ژرژ مندس، مدیر برنامه های رونالدو، همچنان برای جلب رضایت ستاره سابق منچستریونایتد و رئال مادرید تلاش می کند و پاری سن ژرمن به عنوان یک مقصد احتمالی برای کریستیانو ذکر شده است.

از رئال مادرید نیز به عنوان یک راه فرار احتمالی برای خروج از آلیانز رونالدو یاد می شود، اما این انتقال بعید به نظر می رسد چرا که رئال در حال حاضر چشم به کیلیان امباپه مهاجم PSG دارد، انتقالی که می تواند راه را برای CR۷ باز کند.

رونالدو هفته گذشته در بازی دوستانه یووه مقابل مونزا بازی نکرد، زیرا معتقد بود که پنج جلسه تمرینی برای بازی در اولین بازی دوستانه کافی نبوده و ترجیح داد تمرینات خود را در کانتیناسا ادامه دهد.

در حالی که چهار هفته تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقی مانده است، رونالدو عجله دارد تا زودتر ترتیب انتقالش به باشگاهی دیگر را بدهد.

اگر اوضاع آنطور که رونالدو انتظار دارد پیش نرود و مقصدی مناسب برای او پیدا نشود، ستاره ۳۶ ساله حرفه ای ترین کار را انجام خواهد داد و تا پایان قراردادش در یوونتوس باقی می ماند، چیزی که مکس آلگری، سرمربی یووه نیز بر آن تاکید داشت.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال