رونالدو,نقش کلیدی برای رئال

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، ستاره پرتغالی در 32 سالگی، در 40 بازی که در این فصل انجام داده، 32 گل به ثمر رسانده و 12 پاس گل برای هم تیمی هایش ارسال کرده است و به دنبال کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ و لالیگاست ......

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، ستاره پرتغالی در 32 سالگی، در 40 بازی که در این فصل انجام داده، 32 گل به ثمر رسانده و 12 پاس گل برای هم تیمی هایش ارسال کرده است و به دنبال کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ و لالیگاست. با این حال، فرم او نسبت به فصول گذشته دچار افت شده ، هر چند که در بازی های کلیدی مثل دیدار با بایرن مونیخ، در مجموع دو بازی رفت و برگشت 5 گل به ثمر رساند. حال ساویو مدعی شد که با وجود افت، رونالدو همچنان نقش مهمی در تیمش ایفا می کند.

او گفت:" ما عادت کرده ایم که ببینیم رونالدو سالی 40، 50 یا 60 گل به ثمر می رساند. این افت در فوتبال کاملا طبیعی است و بالا و پایین ها دور از ذهن نیست.

کریستیانو در بهترین فرم فصلش قرار ندارد، مثل فصول قبل نیست ولی اگر آمارش را نگاه کنید، هنوز هم بازیکنی است که اهمیت بسیار بالایی دارد. شاید به خاطر شرایط بدنی است، نمی دانم ولی حفظ چنین عملکرد سطح بالایی در طول چندین فصل کار بسیار دشواری است. با این حال فکر می کنم هنوز می تواند نقش مهمی در تیم ایفا کند.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال