رونالدو هر تیمی برود قهرمان می شود

ملی پوش سابق پرتغالی کریستیانو رونالدو را یک برنده ذاتی و عاشق چالش های بزرگ عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در ۳۵ سالگی همچنان یکی از مدعیان کفش طلا و توپ طلاست و در یوونتوس خوش می درخشد. او با پیراهن منچستریونایتد، رئال مادرید و تیم ملی پرتغال فاتح عناوین مختلف فردی و تیمی شده و در یوونتوس هم توانسته فاتح سری آ شده و عنوان بهترین بازیکن فصل را از آن خود کند. فوق ستاره پرتغالی امسال هم با یوونتوس مدعی شماره یک فتح اسکودتو است. یووه با ۴ امتیاز بیشتر از لاتزیو صدرنشین مقتدر سری آ محسوب می شود.

به فاصله ۱۰ بازی تا پایان فصل، کریستیانو رونالدو چشم به فتح پنجمین کفش طلای خود نیز دارد.

آبل ژاویر ستاره سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه های رم و لیورپول معتقد است رونالدو از حاشیه امنیت طولانی مدت در یک تیم خوشش نمی آید و به همین علت رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد.

او به پرفورم نیوز گفت:« رونالدو یک برنده مادرزاد است و ذهنیت بسیار بزرگی دارد. همه به این درک رسیده اند که رونالدو از اینکه در یک باشگاه، حاشیه امنیتی طولانی مدت داشته باشد، خوشش نمی آید. او در رئال راحت بود و همه عناوین را کسب کرد. در یونایتد نیز به همه چیز رسید و حالا در یوونتوس نیز فاتح عناوین فردی و تیمی شده است. رونالدو هر جا برود، جام می برد.»

ژاویر ادامه داد:« البته که او الان در سنی قرار دارد که شاید نتواند مثل گذشته در میادین ظاهر شود ولی همچنان یک تمام کننده قهار است. برای تیمی مثل یوونتوس، این خیلی مهم است که رونالدو را در پستی قرار دهد که بتواند بیشترین گل را به ثمر برساند؛ یعنی بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشد.

او الان در پست شماره ۹ عملکرد بهتری دارد و برای تیمش مفیدتر خواهد بود. چه من به عنوان یک پرتغالی و چه همه علاقه مندان به فوتبال او را تحسین می کنیم. رونالدو را از زمانی که جوان بود و به تیم ملی رسید، می شناسم و باید بگویم که او از همان زمان، بزرگ فکر می کرد و این مساله در او دست نخورده مانده است. می دانم که بزرگترین هدف او با یوونتوس، فتح سری آ و لیگ قهرمانان است و سپس به توپ طلای ششم خودش فکر می کند.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو یوونتوس