Banner

رونالدو وصیت‌نامه‌اش را نوشت؛ ثروت ستاره پرتغالی به چه کسی می‌رسد؟

سرانجام کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس تصمیم سرنوشت‌سازی گرفت و با نوشتن وصیت‌نامه خود تعیین کرد که چه کسی در آینده ثروت او را بدست خواهد آورد....

به گزارش مدال، کریس رونالدو در اقدامی عجیب وصیت‌نامه‌اش را نوشت تا پس از مرگ این بازیکن منتشر شود.
طبق اخبار رسانه‌های اسپانیا، رونالدو وصیت‌نامه خود را را نوشته است و در آن به کسی که قرار است ارث این ستاره را بدست آورد، اشاره شده است. 
طبق گزارش این منابع، آخرین بار رونالدو با وکیل خود در لیسبون دیدار کرد و درباره میراث خود پس از مرگ با او مشورت کرده است.
اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چه کسی قرار است ثروت انبوه و هنگفت یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان را بدست آورد؟
این منابع به این نکته نیز اشاره کرده‌اند و از جورجینا نامزد رونالدو به عنوان تنها فردی یاد می‌کنند که قرار است بیش از 300 میلیون یورو از ثروت این ستاره پرتغالی به او برسد.
اما نکته‌ای که پس از انتشار این خبر در بین هواداران رونالدو عجیب به نظر می‌رسد، این است که چرا رونالدو در این بین به 4 فرزند خود هیچ اشاره‌ای نکرده است؟ و آیا قرار است هیچ سهمی به آنها نرسد؟ تکلیف مادر رونالدو در این بین چه خواهد شد؟ در حالی که رونالدو همیشه از مادرش به عنوان اسطوره زندگی‌اش یاد می‌کند. باید منتظر ماند و دید در آینده واکنش رونالدو نسبت به این موضوع چه خواهد بود.

بیشتر ببینید:

رونالدو برترین بازیکن سال پرتغال شد/ ویدیو

تگ ها


وصیت رونالدو ثروت رونالدو همسر رونالدو نامزد رونالدو فرزندان رونالدو میراث رونالدو زن رونالدو مادر رونالدو وصیت نامه کریس رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال