رونالدو و برابری با رکورد خوانیتو

در تاریخ ۱۳ سپتامبر، کریستیانو رونالدو رکورد تعداد بازی های آلفردو دی استفانو (۳۹۶ بازی) برای رئال مادرید را پشت سر گذاشت، و یکشنبه شب مقابل اسپانیول با رکورد تعداد بازی اسطوره دیگری به نام خوانیتو برابری کرد ......

 در تاریخ ۱۳ سپتامبر، کریستیانو رونالدو رکورد تعداد بازی های آلفردو دی استفانو (۳۹۶ بازی) برای رئال مادرید را پشت سر گذاشت، و یکشنبه شب مقابل اسپانیول با رکورد تعداد بازی اسطوره دیگری به نام خوانیتو برابری کرد.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت رسمی برنامه نود، خوانیتو ۴۰۱ بازی با پیراهن لوس بلانکوس انجام داده بود، و مثل کریستیانو پیراهن شماره ۷ را می پوشید و طی ۱۰ فصل حضور در رئال مادرید از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۷ این تعداد بازی را انجام داد.

در صورتی که رونالدو امسال دچار مصدومیت جدی نشود، می تواند چند چهره مطرح دیگر را نیز پشت سر بگذارد. به زودی او به جمع ۲۰ بازیکن برتر از لحاظ تعداد بازی ملحق خواهد شد. او تنها یک بازی دیگر تا رسیدن به رکورد ۴۰۲ بازی مانوئل ولازکز فاصله دارد، که طی ۱۲ فصل به آن رسیده بود. بالاتر از رونالدو افرادی چون زوکو با ۴۳۴ بازی و مارسلو با ۴۱۶ بازی قرار دارند.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال