رونالدو و تکذیب شایعه ایجاد تنش در دادگاه

نشریه پرتغالی آبولا به نقل از منابع نزدیک به رونالدو، اظهارنظرهای منتسب به او در دادگاه مالیاتی را تکذیب کرد ......

نشریه پرتغالی آبولا به نقل از منابع نزدیک به رونالدو، اظهارنظرهای منتسب به او در دادگاه مالیاتی را تکذیب کرد.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، 13 روز پیش رونالدو همراه با ایجنت و وکلایش در دادگاه حاضر شد تا پاسخگوی اتهامات مالیاتی خود باشد.

او متهم شده است که 14.7 میلیون یورو درآمد حق پخش تصویری خود را به اداره مالیات اسپانیا گزارش نکرده است. پس از اتمام دادگاه، شایعات زیادی در مورد گفته های رونالدو به قاضی منتشر شد و حتی برخی رسانه ها ادعا کردند که او در گفت و گو با قاضی از کوره در رفته و فضای دادگاه را پرتنش کرده است.

گفته هایی چون من اینجا هستم به خاطر اینکه نامم رونالدو است یا اینکه در انگلیس مشکل مالیاتی نداشتم و به همین دلیل دوست دارم به آنجا برگردم، در رسانه های اسپانیایی بازتاب فراوانی داشت.

امروز آبولا در گزارشی ویژه تمام این شایعات را تکذیب کرد و عنوان داشت که رونالدو هرگز با قاضی فرر دچار مشکل نشده و چند بار به این دلیل که ترجیح داده بود از متجرم استفاده نکند، در درک سوالات و موارد قانونی دچار مشکل شده و از قاضی خواسته است تا سوالات را تکرار کند.

طبق ادعای این نشریه، تنها مشکل رونالدو در دادگاه، استرس او بوده است؛ چرا که هرگز در موقعیتی مشابه قرار نگرفته بود. رونالدو همچنین شکایتی نسبت به برگزاری دادگاه نداشت و تنها این سوال را مطرح کرد که اتهامات منتسب به خودش را قبول ندارد و هنوز برایش قابل درک نیستند.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال