رونالدو و پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی منچستر

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی که در آستانه بازگشت به منچستریونایتد است، در تست‌های پزشکی این باشگاه حضور پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فوق ستاره پرتغالی روز جمعه تصمیم گرفت از باشگاه یوونتوس جدا شده و بار دیگر پس از ۱۲ سال دوری از اولدترافورد به این ورزشگاه برگردد. او با استفاده از جت شخصی خود تورین را به مقصد لیسبون ترک کرد تا آماده حضور در اردوی تیم ملی شود.

اما اسکای اسپرت خبر داده که رونالدو در تعطیلات آخر هفته تمامی آزمایش‌های مدنظر باشگاه لیگ برتری را در پایتخت پرتغال انجام داده و همه آنها را با موفقیت پشت سر گذاشته است. 


حالا می‌توان گفت که تمامی جزییات نهایی مشخص شده تا این قرارداد پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات که مهلت آن فرداست به امضای دو طرف برسد. گفته می‌شود توافق شخصی به انجام رسیده اما روند دریافت ویزا برای این بازیکن همچنان ادامه دارد.

رونالدوی ۳۶ ساله قراردادی دو ساله با دستمزد ۴۸۰ هزار پوند در هفته با شیاطین سرخ به امضا خواهد رساند که بند تمدید یک سال دیگر را نیز در خود جای داده است. هنوز مشخص نیست که دارنده پنج توپ طلا چه شماره پیراهنی را در اولدترافورد بر تن خواهد کرد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال