رونالدو پدر شدنش را تایید کرد

کریستیانو رونالدو بعد از شکست تیم پرتغال در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها ، بچه دار شدن خود را تایید کرد و گفت که قصد دارد به خانه باز گردد تا برای اولین بار با دو پسر دوقلویش باشد ......

کریستیانو رونالدو بعد از شکست تیم پرتغال در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها ، بچه دار شدن خود را تایید کرد و گفت که قصد دارد به خانه باز گردد تا برای اولین بار با دو پسر دوقلویش باشد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از یورو اسپرت، کریستیانو رونالدو که پیش از این یک فرزند پسر داشت، مجددا بچه دار شده و این بار بچه های او دو پسر دو قلو هستند. او تایید کرده که از رحم اجاره ای برای بچه دار شدن استفاده کرده است.
رونالدو برای اینکه زودتر فرزندان خود را ببیند در بازی پلی آف بین پرتغال و دیگر بازنده ی نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها حاضر نمی شود و به خانه باز می گردد.
او در پست فیس بوک خود از فدراسیون فوتبال پرتغال تشکر کرده است که به او اجازه ی بازگشت داده اند.

رونالدو در این باره اظهار کرد:
من در اختیار تیم ملی بودم، با وجود اینکه پسرهایم به دنیا آمده اند. متاسفانه ما نتوانستیم به هدف اصلی مان که قهرمانی بود برسیم. امروز مسئولان فدراسیون لطفی در حقم کردند که بسیار من را تحت تاثیر قرار داد. من خوشحالم که بالاخره برای اولین بار با پسرهایم خواهم بود.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال