رونالدو پس از یوونتوس به لیگ چین می‌رود؟

آندرا پرتی، از مدیربرنامه‌های معروفی که در حوزه لیگ چین فعالیت می‌کند اعلام کرد رونالدو روزی در لیگ چین بازی خواهد کرد....

آندرا پرتی، از مدیربرنامه‌های معروفی که در حوزه لیگ چین فعالیت می‌کند اعلام کرد رونالدو روزی در لیگ چین بازی خواهد کرد.

رونالدوی پرتغالی که از ابتدای امسال به یوونتوس پیوست، تنها مورد علاقه یوونتوس نبوده و تیم‌های زیادی می خواستند او را به چنگ آورند.
به گزارش مدال، پرتی اعلام کرده تابستان سال‌ گذشته که رونالدو قصد داشت از رئال جدا شود، از چین پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی داشته اما می‌خواسته هنوز در سطح اول اروپا به فوتبالش ادامه دهد و بنابراین او روزی در چین بازی خواهد کرد.
پرتی به وبسایت ترایبال فوتبال گفته: پیوستن رونالدو به لیگ چین قطعا اتفاق خواهد افتاد. این یک رویا است اما رونالدو روزی در لیگ چین بازی خواهد کرد. مرور وقایع اخیر و مشاهده جدایی رونالدو از رئال نشان می‌دهد باید منتظر وقوع این اتفاق بود.
پس از ناکامی یوونتوسی‌ها در فتح لیگ قهرمانان در ۲۰ سال گذشته، آن‌ها تصمیم گرفتند به رونالدو که ۵ بار فاتح لیگ قهرمانان شده مبلغ گزافی بدهند تا این انتظار پایان یابد. رونالدو تا امروز برای یونتوسی‌ها خارق‌العاده کار کرده و با هتریک خود یک تنه بیانکونری را به جمع ۸ تیم پایانی لیگ قهرمانان فرستاد. او تا ۳ سال دیگر با یوونتوسی‌ها قرار دارد و در زمان پایان قراردادش ۳۷ سال خواهد داشت و به همین دلیل امکان دارد به قرارداد با باشگاه‌های چینی فکر کند.