رونالدو: پول بخواهم به قطر می‌روم نه سیتی!

در حالی که مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو در تلاش برای انتقال این ستاره از یووه به منچسترسیتی است، مصاحبه ای قدیمی از این بازیکن مورد توجه قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ به پرسشی درباره احتمال انتقالش به منچسترسیتی پاسخ داد و پاسخ او نشان می دهد که انتقال به قهرمانان لیگ برتر ممکن است به این زودی اتفاق نیفتد.

مهاجم سابق منچستریونایتد در چند روز اخیر با احتمال انتقال شوکه کننده ای به سیتی مرتبط بوده است، گزارش هایی در فرانسه و ایتالیا نشان می دهد که این بازیکن ۳۶ ساله و اطرافیانش "به دنبال مهندسی" انتقال در روزهای آینده هستند.

در واقع طبق گزارش L'Equipe رونالدو با تعدادی از بازیکنان منچسترسیتی از جمله برناردو سیلوا، روبن دیاس و ژائو کانسلو در مورد این انتقال صحبت کرده است. به نظر می رسد که کار این فوق ستاره پرتغالی در یوونتوس به پایان رسیده باشد.

در مصاحبه ای با بی بی سی در سال ۲۰۱۵  از رونالدو در مورد انتقال احتمالی به ورزشگاه اتحاد و بازی برای آبی های منچستر نیز سوال شد.

پاسخ او به این سوال در حال حاضر در میان گمانه زنی ها در رابطه با انتقال او به منچستر سیتی بار دیگر  در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

رونالدو با پوزخند می گوید: "فکر می کنی پول الان نظر من را عوض می کند؟ من اینطور فکر نمی کنم. من فکر می کنم مشکل این نخواهد بود، زیرا اگر مسئله فقط پول باشد، من به قطر خواهم رفت.

آنها احتمالا پول بیشتری نسبت به منچسترسیتی داشته باشند، اما مسئله به پول ربطی ندارد. این به اشتیاق مربوط است."

در همان مصاحبه فوق ستاره پرتغالی برنده پنج توپ طلا ادعا می کند که بهترین بازیکن جهان است.

رونالدو می گوید: "من نیازی ندارم که بگویم. من در تاریخ فوتبال هستم. من یک اسطوره هستم.

آمار و ارقام همه چیز را می گویند. در ذهن من، من همیشه بهترین هستم. برایم مهم نیست که مردم چه فکر می کنند یا چه می گویند.

از نظر من نه فقط امسال بلکه همیشه، من همیشه بهترین هستم. این نظر دیگران است و من به نظرات بقیه احترام می گذارم. شاید به نظر شما مسی از من بهتر است، اما از نظر خودم من بهتر از او هستم. بنابراین موضوع ساده است."

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال