رونالدو: پیوستن از رئال به یوونتوس، تصمیم آسانی بود

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس معتقد است ترک مادرید و پیوستن به یووه تصمیم آسانی بوده است، زیرا پوشیدن لباس بیانکونری رویای کودکی او بوده است ......

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس معتقد است ترک مادرید و پیوستن به یووه تصمیم آسانی بوده است، زیرا پوشیدن لباس بیانکونری رویای کودکی او بوده است.

به گزارش خبرنگار مدال، کریستیانو رونالدو سرانجام بعد از 9 سال از رئال مادرید جدا شد و با انتقالی 100 میلیون یوروئی به یوونتوس پیوست. او در این 9 سال رکورد های بسیاری را شکست و توانست همراه با تیمش 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. او در 33 سالگی مصمم تر از همیشه به دنبال ششمین توپ طلای خود خواهد بود.

او در گفتگو  با تلویزیون باشگاه یوونتوس می گوید:

"یوونتوس باشگاه بزرگیست. من از زمان کودکی هر بار بازی های یووه را تماشا می کردم امیدوار بودم که بتوانم روزی در اینجا بازی کنم. حالا اینجا هستم و از اینکه در یکی از بزرگترین باشگاه های جهان بازی خواهم کرد، بسیار خوشحالم.

یوونتوس بزرگترین باشگاه ایتالیا و یکی از بزرگترین باشگاه های جهان است، پس تصمیم گیری برای پیوستن به این تیم بسیار آسان بود.

من هرگز از یاد نمی برم که وقتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، در تورین مقابل یوونتوس گل زدم، همه در داخل استادیوم مرا تشویق کردند. آن لحظه احساس باورنکردنی و عجیبی داشت.

من همیشه نتایج یوونتوس را دنبال می کردم و از آن لحظه به بعد علاقه من به این تیم چند برابر شد. نمی گویم به خاطر آن لحظه به یووه آمدم اما بی شک در تصمیم گیری من تاثیر به سزایی داشت.

باید از تمام هواداران بخاطر حمایت هایشان تشکر کنم. اولویت من به عنوان یک حرفه ای، کمک به بهتر شدن تیم است و این شغل من است. من تمام تلاشم را می کنم که یوونتوس به اوج موفقیت دست یابد.

به اولین گلم فکر نکرده ام. احتمالاً به شکلی طبیعی اتفاق خواهد افتاد. من همیشه آماده هستم و این مهمترین مساله است. اولیت گل من اهمیت چندانی ندارد. من در وضعیت خوبی هستم و تنها به کمک کردن برای کسب جام های بسیار فکر می کنم. این تنها هدف من است."

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال