رونالدو: ۱۰۰ گل کافی نیست؛ لازم نیست چیزی را اثبات کنم

کریستیانو رونالدو بعد از زدن ۲ گل در دیدار تیم ملی پرتغال مقابل سوئد درباره شکستن رکورد ۱۰۰ گل ملی گفت ۱۰۰ گل برایش کافی نیست ولی او چیزی برای ثابت کردن ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی بعد از آنکه دیشب در جریان پیروزی ۲-۰ پرتغال مقابل سوئد در لیگ ملتهای یوفا هر دو گل تیمش را زد تا رکورد گلهای ملی‌اش از ۱۰۰ گل زده عبور کرده و به ۱۰۱ گل برسد در پایان بازی گفت چیزی برای ثابت کردن ندارد ولی ۱۰۰ گل ملی هم برایش کافی نیست و به دنبال افزایش این رکورد خواهد بود.

رونالدو حالا به آستانه رکورد علی دایی ستاره فوتبال کشورمان با ۱۰۹ گل ملی رسیده و قصد دارد با عبور از رکورد او نامش را به عنوان بهترین گلزن ملی تاریخ فوتبال دنیا تثبیت کند.

رونالدو بعد از بازی دیشب و عبور از رکورد ۱۰۰ گل ملی در اینستاگرام خود نوشت: " از اینکه امشب این گلهای تاریخی را برای تیم ملی کشورمان زدم احساس غرور می کنم. وقتی به من گفتند که می توانم به رکورد ۱۰۰ گل برسم گفتم این کافی نیست... ۱۰۱ گل برای پرتغال".

رونالدو همچنین بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: " آنچه من در دوران فوتبالی ام انجام داده ام مشخص است. من دیگر نیازی ندارم چیزی را ثابت کنم و هر وقت هم که لازم باشد در زمین نشان خواهم داد. از اینکه رکورد ۱۰۰ گل را رد کرده ام خیلی خوشحالم. اول به این خاطر که تیم پیروز شد و این هدف ما بود. بعد هم به خاطر عبور از رکورد ۱۰۰ گل و رسیدن به ۱۰۱ گل ملی".

بیشتر بخوانید:

کریس رونالدو: سلام آقای دایی!

کریس رونالدو؛ ۱۰۱ به زیر طاق (عکس)

 

 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان فوتبال