رونالدو: یوونتوس به دنبال جذب من بود

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید تایید کرد که یوونتوس به دنبال جذب او بوده ولی یونایتد پیشنهاد بهتری به او ارائه کرده است ......

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید تایید کرد که یوونتوس به دنبال جذب او بوده ولی یونایتد پیشنهاد بهتری به او ارائه کرده است.

رونالدو پس از درخشش در اسپورتینگ لیسبون، توجهات زیادی را به خود جلب کرد و در نهایت، در سال 2003 راهی یونایتد شد. حال فوق ستاره پرتغالی از پیشنهاد یوونتوس در آن زمان خبر داد.
او گفت:" باشگاه های زیادی به دنبال جذب من بودند. نقش کلیدی را در این میان خورخه مندس ایفا کرد که به من مسیر درستی را نشان داد. البته که به خاطر دارم یوونتوس هم در آن زمان به دنبال من بود و من از این موضوع خیلی خوشحال بودم زیرا یووه باشگاه بسیار بزرگی است.

همچنین صحبت از رئال مادرید، منچستریونایتد و چند باشگاه دیگر نیز مطرح بود. باشگاهی که بهترین شرایط را به من پیشنهاد داد یونایتد بود زیرا من از کودکی رویای بازی کردن در لیگ برتر را داشتم و خیلی بیشتر از سری آ به آن علاقه داشتم. منچستریونایتد به من فرصت داد و بیش از همه از فرگوسن و خورخه مندس که در این مسیر کمک زیادی به من کردند ممنونم."

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال