رونالدو یک انسان عادی نیست!

مهدی بن‌عطیه مدافع سابق یوونتوس فاش کرد با دیدن تمرینات رونالدو و سختکوشی‌اش به این باور رسیده که او یک انسان عادی نیست....

به گزارش مدال، «مهدی بن‌عطیه» مدافع مراکشی الدحیل قطر که سال گذشته در یوونتوس با «کریستیانو رونالدو» هم‌بازی بود در صحبت با «RMC» خاطره جالبی از ستاره پرتغالی تعریف کرده است.

داستان بن‌عطیه به بازگشت یوونتوس به تورین پس از دیدار برابر آتالانتا برمی‌گردد: «پس از دیدار برابر آتالانتا در راه بازگشت از برگامو به تورین بودیم. هر دوی ما در آن دیدار به دلیل اینکه سه روز بعد یک دیدار دیگر داشتیم به میدان نرفتیم و روی نیمکت نشستیم. هنگام بازگشت از برگامو در اتوبوس رونالدو از من پرسید که پس از بازگشت به تورین چه برنامه‌ای دارم و من به او گفتم ساعت 11 شب است، می‌خواهم به خانه بروم؛ چطور؟ رونالدو در پاسخ به من گفت که می‌خواهد کمی تمرین کند و از من پرسید که مایل هستم کنارش تمرین کنم یا خیر! مجبور شدم به او توضیح بدهم که می‌خواهم به خانه بروم و تلویزیون ببینم. وقتی به تورین رسیدیم او برخلاف سایر اعضای تیم لباس ورزشی به تن کرد و به سالن بدنسازی رفت! آنجا بود که با خود گفتم این پسر یک انسان عادی نیست.»

بن‌عطیه در ادامه درباره CR7 گفت: «وقتی با او به طور روزمره در ارتباط باشید به او پیش از یک بازیکن به خاطر شخصیتش احترام خواهید گذاشت. او زندگی‌اش را فدای فوتبال کرده است.»

بیشتر بخوانید:

گواردیولا به روابط انسانی اهمیت نمی‌دهد!

تگ ها


مهدی بن عطیه کریستیانو رونالدو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر سری آ فوتبال جهان سری آ فوتبال