رونالدینیو در فرودگاه دستگیر شد (عکس)

به گزارش رسانه‌های آمریکای جنوبی، رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل در حالی که قصد داشته با پاسپورت جعلی به پاراگوئه سفر کند در این کشور بازداشت شده است....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، رسانه‌های آمریکای جنوبی اعلام کردند رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل در حالی که قصد داشته با پاسپورت جعلی به کشور پاراگوئه سفر کند در این کشور دستگیر شده است. رونالدینیوی ۳۹ساله دیروز چهارشنبه به همراه برادرش روبرتو در محل باشگاه گولف و قایقرانی پاراگوئایو در کشور پاراگوئه دستگیر شده است. وزارت کشور پاراگوئه این خبر را تایید کرده است.

به گزارش روزنامه پاراگوئه‌ای لاناسیون، در تفتیش اتاق هتل رونالدینیو پاسپورتهایی جعلی پیدا شده که متعلق به او و برادرش بوده و در این پاسپورت‌ها ملیت رونالدینیو و برادرش پاراگوئه‌ای اعلام شده بوده.

رونالدینیو و برادرش از دیشب در این هتل تحت حبس خانگی هستند و انتظار می‌رود مقامات پاراگوئه امروز جزئیات بیشتری در این باره به رسانه‌ها اعلام کنند. پیش از این در بیانیه منتشر شده توسط پلیس پاراگوئه اعلام شده بود که رونالدینیو و همراهانش به دعوت یک کازینودار به پاراگوئه سفر کرده‌اند. قرار بود رونالدینیو در روزهای آینده در پاراگوئه در چند مراسم مختلف شرکت کرده و با هوادارانش دیدار کند.

رونالدینیو به دلیل مجازاتی که در سال ۲۰۱۸ در برزیل برای او وضع شده در حال حاضر فاقد پاسپورت برزیلی است. در سال ۲۰۱۸ یک دادگاه در برزیل حکم داد که این اسطوره فوتبال کشور به همراه برادرش در سال ۲۰۱۵ در دریاچه گویابا بدون دریافت پروانه‌های لازم اقدام به تله‌گذاری غیرقانونی برای صید ماهی کرده‌اند و به همین دلیل آنها را مبلغ ۸.۵ میلیون دلار جریمه کرد. وقتی رونالدینیو از پرداخت این مبلغ خودداری کرد، دادگاه عالی برزیل پاسپورت او را توقیف کرد و به همین دلیل است که او فعلا فاقد پاسپورت برزیلی است و عملا نمی‌تواند کشورش را ترک کند.

جالب اینجا است که با اینکه رونالدینیو به دلیل نداشتن پاسپورت برزیلی قادر به ترک این کشور نیست، او سال گذشته از سوی دولت برزیل به عنوان یکی از سفیران توریسم برزیل انتخاب شده است.

بیشتر بخوانید:

پایان حاشیه‌های امباپه با گل مارادونایی

تگ ها


رونالدینیو تیم ملی برزیل پاسپورت جعلی رونالدینیو فوتبال جهان برزیل فوتبال