رونالدینیو یخچال رختکن را خرد کرد!

جو کول، ستاره سابق چلسی فاش کرد رونالدینیو در پایان بازی بارسلونا مقابل این تیم خیلی عصبانی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، مصاف چلسی و بارسلونا در سال ۲۰۰۵ یکی از دیدارهای کلاسیک تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان بود و اتفاقاتی فراموش نشنی در آن مسابقه رخ داد. بارسلونا علیرغم برتری ۱-۲ در دیدار رفت، در استمفوربریج با نتیجه ۲-۴ مغلوب شده و با لیگ قهرمانان وداع کرد. رونالدینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در آن دیدار شبی فوق العاده را سپری کرده و گل دوم خود را به زیباترین شکل ممکن و با ضربه ای فنی وارد دروازه پتر چک کرد.

اما این دیدار جنجال های دیگری از جمله اعتراض شدید ژوزه مورینیو به داوری و در نهایت خداحافظی آندریاس فریسک از این عرصه نیز داشت. حالا جو کول فاش کرد رونالدینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در پایان بازی یخچال درون رختکن را خرد کرده است.

جو کول گفت: "من همیشه بعد از کسب پیروزی جشن می گرفتم، اما این بار جشن تیم تا تونل رختکن نیز ادامه یافت. اگرچه دیدار چلسی و بارسلونا در لیگ قهرمانان بود، اما شبیه بازی های زمان مدرسه و اولین مسابقات فوتبال ما شده بود. در پایان مسابقه رونالدینیو در رختکن جنجال به پا کرده و یخچال را خرد کرد. البته تصور می کنم ریشه این جنجال به بازی رفت و شکست ما در استادیوم نوکمپ باز می گردد که ژوزه مورینیو از همانجا کارهای همیشگی خود را آغاز کرده بود."

تگ ها


جو کول رونالدینیو تیم ملی انگلیس تیم ملی برزیل برزیل بارسلونا