رونالد کومان نه تنها می‌ماند، تمدید هم می‌کند!

وکیل رونالد کومان خوشبین است که او در پست خود به عننوان سرمربی بارسا بماند و حتی شاید تمدید هم کند....

به گزارش "ورزش سه"، عصر روز گذشته خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا و معاونانش متئو آله مانی و رافا یوسته در دفتر باشگاه با رونالد کومان و وکیلش دیدار کردند.

هدف؛ مشخص شدن تکلیف مربی هلندی بود. کومان تابستان سال گذشته جانشین کیکه ستین در بارسا شد و به خاطر این پست از هدایت تیم ملی کشورش کناره گیری کرد. او آشفته ترین بارسلونای یک دهه گذشته را تحویل گرفت و در نهایت توانست این تیم را قهرمان کوپا دل ری کند ولی ناکامی های بد در لیگ قهرمانان و لالیگا، آینده او را مبهم کرده است.

برخی معتقدند بارسا باید به کومان که یک سال دیگر قرارداد دارد، فرصت بدهد و با تقویت تیم، او قادر به تغییر دادن شرایط خواهد بود ولی برخی دیگر بر این اعتقادند که کومان شخصیت لازم برای هدایت بارسا را ندارد.

پس از جلسه ۲۸ دقیقه ای دیروز اعلام شد که کومان فعلا بر پست خود باقی می ماند ولی جلسه دیگری برگزار خواهد شد تا در مورد آینده او به شکل قطعی تصمیم گیری شود.

وکیل کومان اما خوشبین است که او یک سال دیگر نیز در بارسا بماند. او به دی تلگراف هلند گفت:« جلسه مثبتی بود و حس خوبی داریم. گفت و گویی دیگر نیز در پیش خواهد بود و حتی ممکن است قرارداد کومان بیشتر از ۲۰۲۲ نیز تمدید شود.»
 

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال