Banner

رونالد کومان- بارسلونا؛ مشکلی به نام کرونا!

شیوع ویروس کرونا برنامه های رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند را بهم زده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از زمان ورود کیکه ستین، تغییر در روند بازی و نتیجه گیری بارسلونا ایجاد نشده و بعید به نظر می رسد این باشگاه فصل بعد نیز تمایلی به همکاری با کیکه ستین داشته باشد. نام های بزرگی برای هدایت بارسلونا در فصل بعد مطرح شده و رونالد کومان در صدر این اسامی قرار گرفته است.

اما نشریات اسپنیایی مدعی شدند ممکن است شیوع ویروس کرونا تغییراتی در برنامه این سرمربی هلندی ایجاد کند. اخبار حاکی از احتمال عقب افتادن مسابقات یورو ۲۰۲۰ به تابستان سال ۲۰۲۱ بوده تا لیگ های اروپایی بتوانند بازی های عقب افتاده را برگزار کرده و فصل را به پایان برسانند.

رونالد کومان چندی قبل فاش کرد بندی در قراردادش با فدراسیون فوتبال هلند وجود دارد که او می تواند در صورت داشتن پیشنهاد از بارسلونا از این تیم جدا شود. به نظر می رسد رونالد کومان قصد داشت در تابستان و بعد از هدایت تیم ملی هلند در یورو ۲۰۲۰ از این تیم جدا شده و هدایت بارسلونا را در دست گیبرد. اما اگر قرار باشد رقابت های یورو ۲۰۲۰ به تعویق افتد، احتمالا او یک سال دیگر نیز به قراردادش با لاله های نارنجی وفادار بوده و در تابستان ۲۰۲۱ هدایت بارسا را بر عهده می گیرد. سال آینده رقابت های مقدماتی جام جهانی نیز برگزار خواهد شد و بعید است رونالد کومان در چنین شرایطی و قبل از برگزاری یورو به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت دهد.

بیشتر بخوانید:

کرونا و احتمال خسارت ۷۰۰ میلیون یورویی لالیگا!

تگ ها


ویروس کرونا تیم‌ ملی هلند رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا لالیگا فوتبال