روند تکراری؛ تمدید مصدومیت‌ها در لیورپول

یورگن کلوپ درباره وضعیت مصدومان تیمش اظهار نظر کرده است...

یورگن کلوپ درباره وضعیت مصدومان تیمش اظهار نظر کرده است

سرمربی لیورپول که با تعدادی بازیکن مصدوم در تیم مواجه است به بررسی وضعیت آمادگی آنها پرداخت.
به گزارش خبرنگار مدال، کلوپ در این خصوص گفت:
گومز؛ مصدومیت جو گومز از چیزی که به نظر می‌رسید شدیدتر بوده و مدافع جوان قرمزها نمی‌تواند در زمان تعیین شده به میادین برگردد و همچنان باید تحت درمان قرار داشته باشد. پیش از این اعلام شده بود که گومز ممکن است به بازی مقابل وستهم برسد اما حالا کلوپ می‌گوید برنامه‌های تمرینی جو به خوبی پیش نمی‌روند و باید مدت بیشتری برای او صبر کرد تا با آمادگی کامل به ترکیب بازگردد. هنوز زمان دقیقی برای بازگشت بازیکن تعیین نشده است.
ترنت آرنولد؛ ترنت بسیار خوب کار می‌کند و روند امیدوار کننده‌ای دارد؛ بازی با لستر یا وستهم را نمی‌دانم، اما قطعا آرنولد را مقابل بورنموث خواهیم داشت.
واینالدوم؛ جینی شرایط بهتری دارد، تا قبل از بازی با لستر بیشتر او را زیر نظر می‌گیریم و تصمیم‌گیری می‌کنیم. ممکن است که به شرایط بازی برسد.
دژان لاورن: او نیز امروز به تمرینات کامل برگشته است و مشکلی ندارد و با تیم به خوبی و بدون مشکل تمرین کرد.
فابینیو و فندایک؛ هر دو به دلیل بیماری تمرینات امروز را از دست دادند و حضور نداشتند.
چمبرلین؛ پیشرفت اوکس طی چند هفته اخیر فوق‌العاده بوده، او تا یک ماه پیش شرایط کاملا متفاوتی داشت اما به طور عجیبی همه چیز را تغییر داد. او دیگر مصدوم نیست، فقط باید منتظر بمانیم که آماده بازی شود و البته مطمئن شویم که مصدومیتش تکرار نخواهد شد و در صورت بازی کردن آسیب نمی‌بیند. دلیلی برای عجله کردن وجود ندارد، تا وقتی مطمئن نشویم زمان مناسب فرا رسیده، ریسک نمی‌کنیم و منتظر آمادگی کامل او می‌مانیم.