رونمایی از اسلحه پنهان؛ شاید در بازی با کره جنوبی

خوشبختانه اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی هم بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از این بازیکنان مهدی قایدی است. هافبک مهاجم شباب الاهلی که به خاطر درخشش در لیگ برتر امارات به جادوگر جدید شهرت پیدا کرده است. تصور می شد مهدی برای بازی با امارات دقایقی فرصت حضور در میدان را پیدا کند اما شرایط به گونه ای پیش رفت که تیم ملی کمی دیر به گل رسید و بعد از گل تعویض ها بیشتر به سمت و سوی اداره و حفظ نتیجه بود. 

مهدی قایدی پیش تر امتحان خود را در تیم ملی به خوبی پس داده است؛ به عنوان بازیکن بازی روی روند بازی تاثیر مثبت گذاشت و حتی گل هم زد. او حکایت اسلحه پنهان اسکوچیچ را دارد که به موقع رونمایی خواهد شد.شاید این فرصت در بازی با کره جنوبی برای او مهیا شود. به خصوص که پیش بینی می شود کره جنوبی برای گل نخوردن در خط دفاعی پرتعداد بازی کند و بعد از توپ گیری در منطقه یک سوم دفاعی یا یک سوم میانی به سرعت آهنگ دروازه تیم ملی فوتبال ایران را در پیش گیرد. در این تراکم مهدی قایدی با توجه به قدرت دریبلینگ قادر است گره بازی را به سود ایران باز کند. 

و اما مهدی در اردوی تیم ملی یکی از بازیکنان دوست داشتی بشمار می رود. باشوی فوتبال ایران بازیکن شوخ طبعی است و شوخی های او پیش از بازی با کره جنوبی هم در اردوی تیم ملی گل کرده است. برای مهدی قایدی ملحق شدن به اردوی تیم شباب الاهلی با برد در برابر کره جنوبی شیرین خواهد شد؛ به خصوص اگر در این بازی فرصت حضور در میدان را پیدا کند. تماشاگران شباب الاهلی هم منتظر حضور مهدی قایدی در ترکیب تیم ملی و درخشش او در این ترکیب هستند تا به خریدی که داشته اند افتخار کنند.

تگ ها


امارات شباب الاهلی تیم ملی ایران فوتبال ایران مهدی قایدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال