رونمایی از اولین لیست وزنه‌برداران بعد از کرونا

۱۲ وزنه‌بردار به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا از ۹ آبان ماه کار خود را آغاز کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از ماه‌ها توقف در برگزاری اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری، بالاخره فدراسیون تصمیم به برپایی اردو به شکل قرنطینه گرفته است.


در پی برگزاری نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری و تصمیم‌گیری درباره کم و کیف برگزاری اردوهای تیم ملی، فهرست نفرات دعوت شده به اردو مشخص شد.


بر این اساس، حافظ قشقایی(۶۱ کیلوگرم)، حسین سلطانی(۸۱ کیلوگرم)، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی(۸۹ کیلوگرم)، کیانوش رستمی، سهراب مرادی(۹۶ کیلو)، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی(۱۰۲ کیلو)، علی هاشمی، کیا قدمی(۱۰۹ کیلوگرم) و علی داودی(+۱۰۹ کیلوگرم) به این اردو دعوت شدند.


اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از نهم آبان ماه در محل کمپ تیمهای ملی فدراسیون آغاز خواهد شد. مقرر شده که هماهنگی ها جهت انجام تست دوپینگ نیز توسط کمیته پزشکی فدراسیون صورت گیرد که در جریان اردو صورت خواهد گرفت.


فدراسیون اعلام کرده این اردو بر اساس پروتکل ها و استاندارهای مورد نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد که رعایت مقررات آن برای تمامی حاضران در اردو، ضروری و الزامی است.


اولین مسابقه پیش روی تیم ملی وزنه برداری ایران فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود که مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:

آشفتگی عجیب در IWF؛ خطر حذف از المپیک!

تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ وزنه‌برداری مشخص شدند

 

 

تگ ها


وزنه برداری کیانوش رستمی سهراب مرادی وزنه‌برداری