رونمایی از بارسای کومان؛ بلوگرانای دفاعی‌تر

رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا بعد از پیروزی تیمش در یک بازی دستگرمی از برنامه‌های خود برای معرفی یک بارسای دفاعی‌تر پرده برداری کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا فعالیت خود به عنوان مربی این تیم را دیروز با یک بازی دوستانه دستگرمی مقابل تیم خیمناستیک دتاراگونا و با پیروزی ۳-۱ مقابل این تیم آغاز کرد. کومان که در این بازی از آرایش تیمی متفاوتی استفاده کرده بود بعد از بازی گفت برنامه هایی برای معرفی یک بارسلونای دفاعی تر دارد.

عثمان دمبله در دقیقه ۵ بازی دیروز اولین گل بارسا را زد و سپس آنتوان گریزمان و فیلیپ کوتینیو از روی نقطه پنالتی دو گل دیگر برای بلوگرانا زدند. بارسلونا توسط کومان با سیستم ۴-۲-۳-۱ بازی می‌کرد. سیستمی که در گذشته به ندرت در بارسا مورد استفاده قرار گرفته بود. کومان بین دو نیمه کل بازیکنان فیکس خود را تعویض کرد.

کومان بعد از بازی به خبرنگاران گفت: " سیستم ما ممکن است متفاوت از آنچه در سالهای اخیر دیده شده باشد و کمی دفاعی تر به نظر برسد. ولی هدف ما این است که توپ را حرکت بدهیم، کنترل توپ را حفظ کنیم و برای بازی بین خطها فضاهای لازم را پیدا کنیم و توپ را پشت هافبکهای حریف بفرستیم".

سرمربی بارسا در ادامه گفت: " به نظر من این تیم می تواند از پس برنامه های جدید بربیاید چون ما هافبکهایی که می توانند اینطور بازی کنند را در اختیار داریم. مهم این بود که خوشبختانه در این بازی مصدوم نداشتیم و هر کدام از بازیکنان ما ۴۵ دقیقه بازی کرد. در این بازی لحظاتی بود که مسابقه از شدت خوبی برخوردار بود. در اینکه در بعضی نقاط باید بهتر بشویم شکی نیست ولی رویهم رفته راضی هستیم. ما دو هفته است کارمان را شروع کرده ایم و دو هفته دیگر زمان داریم".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی بارسلونا 3 - خیمناستیک 1 (دوستانه)

تمرینات امروز بارسلونا با حضور مسی و سوارز/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا فوتبال