رونمایی از ۱۱ بازیکن مس مقابل پرسپولیس

محمد ربیعی نفرات اصلی مس برابر پرسپولیس را مشخص کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مهم‌ترین مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر، تیم‌های مس رفسنجان و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۱۵ امروز در ورزشگاه شهدای صنعت مس مقابل هم قرار می‌گیرند.

داوود نوشی‌صوفیانی مثل مسابقات اخیر مس رفسنجان، دروازه‌بان این تیم مقابل پرسپولیس است؛ مسیح زاهدی با رفع مصدومیت و پس از سه بازی به ترکیب بازگشته و از ابتدا به میدان می‌رود و در کنار او، حامد نورمحمدی حضور دارد. حسن جعفری در سمت راست خط دفاعی مس مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود و عقیل کعبی، مدافع چپ این تیم در این دیدار است.

میثم نقی‌زاده و مهرداد رضایی، دو هافبک دفاعی مس رفسنجان مقابل پرسپولیس هستند و خبری از مهدی کیانی در ترکیب تیم میزبان برای این دیدار حساس نیست.

علیرضا نقی‌زاده، هافبک تکنیکی و سرعتی مس رفسنجان هافبک هجومی این تیم مقابل پرسپولیس است و محمدرضا سلیمانی و فراز امامعلی، وینگرهای راست و چپ این تیم هستند و همچنین در راس خط حمله مهرداد آوخ بازی می‌کند.

ترکیب مس رفسنجان مقابل پرسپولیس به‌صورت زیر است:

داوود نوشی‌صوفیانی، مسیح زاهدی، حامد نورمحمدی، حسن جعفری، عقیل کعبی، میثم نقی‌زاده، مهرداد رضایی، علیرضا نقی‌زاده، محمدرضا سلیمانی، فراز امامعلی و مهرداد آوخ.

نکته جالب توجه ترکیب مس، باز هم غیبت محمد انصاری و همچنین عدم حضور مهدی کیانی است.

تگ ها


مس رفسنجان