رونمایی از بهترین گزینه برای هدایت توپچی‌ها

مدیران باشگاه آرسنال پس از اخراج اونای امری به دنبال یک سرمربی جدید می‌گردند و هواداران انتظار دارند سران توپچی‌ها شخصی را استخدام کنند که آنها را به روزهای خوش بازگرداند....

به گزارش مدال، در روزهایی که هواداران آرسنال به دنبال انتخاب گزینه‌ای مناسب برای هدایت تیم محبوب‌شان هستند، رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که «براندن راجرز» بالاتر از تمام مربیان دیگر می‌تواند ایده‌آل‌ترین گزینه برای هدایت توپچی‌های لندن باشد.

راجرز در بازگشت در لیگ برتر توانسته در لسترسیتی روزهای درخشانی رقم بزند. نتایج این تیم تا این مقطع از فصل، از عملکرد تیم رانیری که به قهرمانی رسید نیز بهتر بوده. آرسنالی‌ها خوب می‌دانند باید برای انتخاب سرمربی جدید خود بهترین دقت را به خرج دهند برای همین نشریه «دیلی میل» نگاهی کوتاه انداخته به دلایلی که چرا راجرز برای این پست مناسب است.

آرسنال زیر نظر «آرسن ونگر» با ارائه فوتبال هجومی قلب هواداران فوتبال را به دست آورد اما با روی کار آمدن «اونای امری» فلسفه خود را فراموش کرد. راجرز سرمربی لسترسیتی اما تیمش از بهترین خطوط حمله لیگ برتر انگلیس است و هر تیمی از حملات مرگبار آنها می‌ترسد.

توپچی‌ها باید سرمربی آتی خود را با دید به آینده انتخاب کنند و براندن 46 ساله می‌تواند سکاندار کشتی این تیم باشد. با توجه به بازیکنان جوان این ترکیب، راجرز که خوب راه کار با جوانان را می‌داند قطعا در امارات موفق خواهد شد.

راجرز فصل گذشته در میانه راه هدایت تیم رتبه دوازدهمی لستر را برعهده گرفت و حالا روباه‌ها پس از لیورپول در رتبه دوم قرار دارند. او در لیورپول هم به نایب قهرمانی لیگ برتر رسیده بود و نشان داده انتصاب او نتایج خوب را به همراه دارد. از طرفی او تجربه کار در لیگ برتر و باشگاه پرطرفدار را در کارنامه می‌بیند که نکته قابل اتکایی است.

بیشتر بخوانید:

آرسنال نیازمند جراحی و درمان سریع

تگ ها


آرسنال توپچی‌های لندن برندان راجرز لسترسیتی روباه‌ها سرمربی جدید آرسنال لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال