رونمایی از تراکتور لیکنز

تراکتورسازی فردا با سومین سرمربی فصل خود به میدان خواهد رفت....
تراکتورسازی فردا با سومین سرمربی فصل خود به میدان خواهد رفت.

تراکتورسازی فردا برای نخستین بار تحت هدایت جرج لیکنز بلژیکی برارب نفت مسجد سلیمان به میدان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی فردا برای نخستین بار تحت هدایت سرمربی بۀژیکی خود به میدان خواهد رفت. سرخ‌پوشان تبریزی در طول نیم‌فصل نخست ابتدا با جان توشاک ولزی و سپس تحت هدایت محمد تقوی به میدان رفتند و فردا در حضور سومین سرمربی خود در فصل جاری در میادین حاضر خواهند شد.
این سرمربی کهنه‌کار بلژیکی به طور معمول از آرایش 4-2-3-1 در زمین استفاده می‌کند و قابل پیش‌بینی است که فردا نیز از چنین آرایشی در آغاز بازی بهره ببرد. در چنین شرایطی، محسن فروزان شانس اول بازی در ترکیب اصلی تراکتورسازان خواهد بود و محمد طیبی و ایمان سلیمی به احتمال فراوان به مانند هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول در ترکیب اصلی این تیم در قلب خط دفاعی به میدان خواهند رفت. در سمت راست دفاع دانیال اسماعیلی‌فر و در سمت چپ، احسان حاج‌صفی شانس بالایی باری حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت.
در خط هافبک، کوین کنستانت به ترکیب اصلی اضافه خواهد شد و شانس بازی کردن علیرضا نقی‌زاده بیشتر اکبر ایمانی تازه‌وارد خواهد بود. یک قدم جلوتر، مسعود شجاعی با بازوبند کاپیتانی بازی خواهد کرد و اشکان دژاگه و یوکیا سوگیتا دو بازیکن کناری این تیم در خط هافبک خواهند بود. آنتونی استوکس نیز پس از 3 بازی غیبت، به ترکیب اصلی تراکتورسازان بازخواهد گشت و در تلاش خواهد بود تا به کیروش استنلی در صدر جدول گلزنان برسد.
در چنین شرایطی، تراکتورسازی روی نیمکت ذخیره‌های خود بازیکنانی چون محمدرضا اخباری، علی عبدالله‌زاده، احسان پهلوان، اکبر ایمانی و مهدی مهدی‌پور را در اختیار خواهد داشت و سرمربی بلژیکی تراکتورسازان دست بازی برای اعمال تغییرات در جریان بازی خواهد داشت.