رونمایی از ترکیب استقلال خوزستان و ماشین‌سازی

استقلال خوزستان و ماشین‌سازی در نخستین بازی هفته شانزدهم لیگ به مصاف هم می‌روند.سامی بازیکنان اصلی و ذخیره استقلال خوزستان و ماشین‌سازی برای بازی هفته شانزدهم لیگ برتر اعلام شد....

استقلال خوزستان و ماشین‌سازی در نخستین بازی هفته شانزدهم لیگ به مصاف هم می‌روند.سامی بازیکنان اصلی و ذخیره استقلال خوزستان و ماشین‌سازی برای بازی هفته شانزدهم لیگ برتر اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی و ذخیره استقلال خوزستان و ماشین‌سازی برای بازی هفته شانزدهم لیگ برتر اعلام شد و بر این اساس، فرزین گروسیان، مصطفی کیانی، احمد آل‌نعمه، سعید زارع، ساسان شیرمردی، ایوب کلانتری، وحید نامداری، امیرحسین باقرپور، وحید خشتان، محمد شریفی و رضا درویشی در ترکیب اصلی ماشین‌سازی به میدان خواهند رفت و حسن پورحمیدی، مجتبی رمضانی، محمدرضا مظاهری، فرید امیری، ناصر قلاوند و رامین داوودی نیز نفرات نیمکت‌نشین استقلال خوزستان در این بازی خواهند بود. آبی‌های اهواز به دلیل محرومیت نقل و انتقالاتی، بازیکن جدیدی در زمستان امسال جذب نکرده‌اند.
همچنین، فرناندو خسوس، مسیح زاهدی، محمد اهل شاخه، احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی، سعید مهری، احمد زنده‌روح، محمد خرم‌الحسینی، فرید کریمی، رضا خالقی‌فر و احسان تاییدی در ترکیب اصلی ماشین‌سازی بازی خواهند کرد. علیرضا حیدری، مصطفی سالاری، علی پورمحمد، فرشاد سالاروند، رضا عبدی و محمدامین بناخطیبی نیز بازیکنان ذخیره ماشین‌سازی در این بازی خواهند بود. رضا مهاجری در این دیدار تنها از یک خرید زمستانی خود در ترکیب اصلی بهره برده و 4 بازیکن جدید ماشین‌سازان نیز روی نیمکت ذخیره‌های این تیم حضور خواهند داشت.
گفتنی است این دیدار از ساعت 15:15 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.