رونمایی از ترکیب تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان

تراکتورسازی در دیداری از هفته شانزدهم از دقایقی دیگر میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. اسامی بازیکنان اصلی تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان برای بازی هفته شانزدهم اعلام شد....

تراکتورسازی در دیداری از هفته شانزدهم از دقایقی دیگر میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. اسامی بازیکنان اصلی تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان برای بازی هفته شانزدهم اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان برای بازی هفته شانزدهم اعلام شد و بر این اساس، محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس در ترکیب اصلی تراکتورسازی به میدان خواهند رفت. اکبر ایمانی تنها خرید زمستانی تراکتورسازان است که در این بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته و غیبت کوین کنستانت خرید نامدار تراکتورسازی در زمستان نکته عجیب ترکیب اصلی این تیم در این بازی است.
همچنین، حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، سید محمد حسینی، میلاد خدایی، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، محمد پاپی، صادق صادقی، عباس عسگری، محمد شادکام و اسماعیل شریفات 11 بازیکن اصلی نفت مسجدسلیمان برای این بازی خواهند بود. با تصمیم مرزبان محمد پاپی و محمد شادکام دو خرید زمستانی این تیم هستند که در ترکیب اصلی نفتی‌ها جای گرفته‌اند.
گفتنی است این دیدار از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

رونمایی از ترکیب تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان