ترکیب نهایی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

پرسپولیس با 4 تغییر نسبت به بازی با فولاد مقابل استقلال خوزستان به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس با 4 تغییر نسبت به بازی با فولاد مقابل استقلال خوزستان به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان در هفته هجدهم لیگ برتر اعلام شد. بر این اساس، علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، مهدی ترابی، بشار رسن، علی علیپور و ماریو بودیمیر در ترکیب اصلی پرسپولیس در این دیدار به میدان خواهند رفت.
همان طور که روز گذشته در مدال خبر داده بودیم سرخ‌ها نسبت به بازی با فولاد 4 تغییر را در ترکیب خود نسبت به بازی با فولاد تجربه خواهد کرد. با بازگشت شجاع خلیل‌زاده به ترکیب اصلی، محمد نادری بار دیگر به نیمکت بازگشته است و در غیاب احمد نوراللهی محروم، امید عالیشاه در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت. همچنین سروش رفیعی و سیامک نعمتی نیز این بازی را از روی نیمکت ذخیره‌ها آغاز خواهند کرد تا بشار رسن و ماریو بودیمیر در جمع 11 بازیکن اصلی پرسپولیس قرار بگیرند.
بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، محمد نادری، محمداحسان حسینی، سعید حسین‌پور، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، مهدی شریفی و سعید کریمی نفرات ذخیره پرسپولیس در این بازی خواهند بود.
سرخ‌ها برای این بازی به جز احمد نوراللهی محروم، حسین ماهینی، آدم همتی و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و محمد انصاری نیز به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده است.
گفتنی است این بازی از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.