رونمایی از جانشین احتمالی داوید دخیا در یونایتد

بر اساس ادعای اکیپ باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد هوگو لوریس، دروازه بان فرانسوی تاتنهام، را به عنوان جانشین داوید دخیا جذب کند....

به گزارش "ورزش سه"، داوید دخیا در سال ۲۰۱۱ با نظر سر الکس فرگوسن از اتلتیکو مادرید به منچستریونایتد پیوست. او طی این مدت همواره تلاش کرد که خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان دنیا معرفی کند و البته جانشین بسیار خوبی برای گلر اسطوره ای شیاطین سرخ یعنی ادوین فن درسار باشد.

اگر چه سال های ابتدایی حضور داوید دخیا در درون دروازه منچستر یونایتد بسیار فوق‌العاده سپری شد اما گلر اسپانیایی در یکی دو فصل گذشته با افتی فاحش روبرو شده و اشتباهات عجیب و غریب زیادی مرتکب شده است؛ موضوعی که نهایتاً طی هفته‌های گذشته منجر به نیمکت‌نشینی او شد و اکنون می‌توان گفت که دین هندرسون دروازه بان شماره یک شیاطین سرخ محسوب می شود.

از طرفی بعید به نظر می رسد که منچستر یونایتد برنامه خاصی برای تمدید قرارداد داوید دخیا داشته باشد و گزارشات حاکی از آن است که احتمال جدایی او از این تیم در تابستان پیش رو بسیار بالاست. در همین ارتباط نشریه اکیپ فرانسه مدعی شده که دروازه بان فرانسوی و ملی پوش تاتنهام یعنی هوگو لوریس گزینه اصلی جانشینی دخیا محسوب می‌شود و اصلا بعید نیست که یونایتد در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ برای جذب دروازه بان تاتنهام اقدام کند.


این در حالی است که گفته می شود لوریس نیز در آستانه جدایی از تاتنهام قرار گرفته است؛ موضوعی که می تواند باعث افزایش احتمال رخ دادن این انتقال شود.

تگ ها


داوید دخیا هوگو لوریس تاتنهام منچستر یونایتد