رونمایی از جدیدترین گزینه پرسپولیس؛ مهاجم اسبق موناکو

امانوئل ریویر مهاجم اسبق موناکو، نیوکاسل و اوساسونا و بازیکن فصل گذشته متز فرانسه جدید‌ترین گزینه پرسپولیس برای تقویت خط حمله محسوب می‌شود....

یک بازیکن فرانسوی در لیست گزینه‌های خط حمله پرسپولیس قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس این روزها در حال مذاکره برای جذب مهاجم جدید است و در این میان اسامی مختلفی مطرح شده، از مهدی طارمی و رضا قوچان‌نژاد تا نرمین هاسکیچ و فرانکو دی‌سانتو و چند نام دیگر.
امروز یک نام جدید به این اسامی اضافه شده است. امانوئل ریویر مهاجم فرانسوی فصل گذشته متز که سابقه بازی برای نیوکاسل، اوساسونا و موناکو را نیز داشته جدیدترین گزینه پرسپولیس در خط حمله است. این مهاجم 29 ساله سابقه بازی برای تیم زیر 21 سال فرانسه را داشته و فصل گذشته در سطح دوم فوتبال فرانسه همراه با متز قهرمان شده است.
ریویر که زمانی با پیراهن موناکو در لیگ فرانسه می‌درخشید پس از انتقال به نیوکاسل روزهای خوبی را پشت سرنگذاشته و در حال حاضر ارزش وی حدود 800 هزار یورو تخمین زده شده و این در حالی است که این رقم زمانی حدود 6 میلیون یورو تخمین زده می‌شد.
گفتنی است این مهاجم فرانسوی سابقه 276 بازی رسمی در رده باشگاهی داشته و 58 بار نیز موفق به گلزنی شده است.

بیشتر بخوانید:
مدافع مازاد پرسپولیس پیشنهاد خارجی ندارد
روز موعود برای انتخاب سومین بازیکن مازاد پرسپولیس/معرفی می شود؟
توجه ویژه کالدرون به هافبک جوان پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات اخبار پرسپولیس مهاجم جدید پرسپولیس بازیکنان خارجی پرسپولیس امانوئل ریویر پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال