Banner

رونمایی از جدی‌ترین گزینه قضاوت در دربی

در آستانه برگزاری دربی پایتخت، خبرهایی از احتمال قضاوت این دیدار توسط موعود بنیادی‌فر شنیده می‌شود...

به گزارش مدال،  هر چند در سال های اخیر بیشتر گرایش ها بر این بوده که علیرضا فغانی بازی را سوت بزند اما کمیته داوران علاقمند است همه داوران داخلی که در لیست بین المللی هستند این بازی را سوت بزنند و آخرین مصاف دو تیم را هم اشکان خورشیدی اداره کرد.

اما داور دربی 90 کیست؟ به نظر می رسد این بار این موقعیت نصیب موعود بنیادی فر شود. داور 34 ساله فوتبال ایران که کارشناس ارشد مدیریت ورزش است از سال 2013 به لیست داوران بین المللی فوتبال ایران اضافه شده است. او در دربی 86 داور چهارم بازی بود و در سال های اخیر بازی های بین المللی زیادی را سوت زده است. موعود بنیادی فر از سال 1381 داوری را آغاز کرده و دبیر ورزش است. او در دربی های گذشته هم یکی از گزینه های قضاوت بود اما تا اکنون این موقعیت را به دست نیاورده است.

دربی 90 سی و یک شهریور برابر با آخرین روز تابستان در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود. به نظر می رسد این بار تعداد تماشاگران کمتری برای تماشای بازی وارد استادیوم شوند به این خاطر که بلیط فروشی بازی اینترنتی است و فدراسیون فوتبال می تواند تعداد تماشاگرانی که قراراست از نزدیک بازی را تماشا کنند، مدیریت کند. بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دیگر برای بازی های لیگ برتر نباید بلیط فروشی بازی به صورت دستی باشد.

بیشتر بخوانید:

یک بازی دوستانه در برنامه پرسپولیسی‌ها

تگ ها


پرسپولیس استقلال موعود‌ــــ‌بنیادی‌ــــ‌فر دربی 90 لیگ برتر فوتبال ایران گابریل کالدرون آندره آ استراماچونی پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال