رونمایی از دیگو کاستا در برگامو؟

این احتمال وجود دارد مهاجم سابق اتلتیکو مادرید و چلسی تجربه بازی در سری آ را هم به دست بیاورد و به یکی از تیم‌های مدعی در این لیگ بپیوندد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیگو کاستا مهاجم سابق اتلتیکو مادرید و چلسی که بعد از جدایی از اتلتیکو مینیرو هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده، علی‌رغم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی این فرصت را دارد تا به عنوان بازیکن آزاد مسیر جدید فوتبالی خود را برگزیند، این مهاجم 33 ساله سودای پیوستن به سری آ ایتالیا را دارد.

با توجه به مصدومیت دوان زاپاتا مهاجم کلیدی آتالانتا، گاسپرینی به دنبال جذب یک مهاجم است؛ زاپاتا به دلیل آسیب دیدگی تاندون ران احتمال دارد تا پایان فصل نتواند همراه برگامو باشد و این مسئله سبب نگرانی سرمربی باتجربه آتالانتا شده و همین امر باعث شده تا دیگو کاستا به عنوان گزینه احتمالی پیوستن به خط حمله تیم ایتالیایی مطرح شود.

قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی، کاستا در حال مذاکره با تیم بحران‌زده و در حال سقوط سالرنیتانا در سری آ بود، اما علی‌رغم شایعه توافق، این مهاجم اسپانیایی با سالرنیتانا قراردادی امضا نکرد.

با توجه به قوانین لیگ ایتالیا، بازیکنان بدون قرارداد و آزاد می‌توانند تا 31 مارس (47 روز دیگر) با تیم جدید قرارداد به امضا برسانند.

گفتنی است که به جز دیگو کاستا، گرازیانو پله 35 ساله مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا دیگر گزینه مدنظر مدیران آتالانتاست که باید دید سرانجام کدامیک از این دو بازیکن باتجربه برای جانشینی زاپاتا به جمع شاگردان گاسپرینی اضافه می‌شوند

تگ ها


فوتبال جهان فوتبال