رونمایی از شاگردان یحیی بعد از جنجال قرنطینه (عکس)

باشگاه پرسپولیس لحظاتی پیش به طور رسمی از تمرینات این تیم در دوره قرنطینه رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که شاگردان یحیی گل محمدی بعد از صدرنشینی و موفقیت بزرگی که در لیگ قهرمانان از آن خود کرده بودند، در بازگشت به ایران با تصمیم وزارت بهداشت راهی قرنطینه شده‌اند، امروز در پایان چهارمین روز این قرنطینه تمرینات خود را برگزار کردند.

این اتفاق در حالی افتاد که روز گذشته مجموعه این تیم نسبت به شرایط قرنطینه و عدم ایجاد شرایط مناسب تمرینی گلایه زیادی را مطرح کرده بودند. همزمان با این موضوع اما فدراسیون فوتبال در خبری مدعی شد که طبق درخواست کادرفنی پرسپولیس روز گذشته زمین تمرینی آکادمی در اختیار این باشگاه قرار گرفته بود و آنها ریکاوری خود را پشت سر گذاشته‌اند.

امروز هم سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بعد از اعلام نتایج دومین تست کرونا که خوشبختانه منفی اعلام شده است، تصاویری از تمرینات این تیم را منتشر کرد.

باید اکنون منتظر ماند و دید بعد از اعلام نتیجه دومین تست کرونای سرخپوشان در تهران، آیا قانون عجیب قرنطینه علیه این تیم به پایان خواهد رسید و بازیکنان و اعضای تیم بعد از مدت‌ها که درگیر مسابقات لیگ قهرمانان بودند، از این فضا خارج خواهند شد تا در کنار خانواده‌شان حضور یابند یا تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی