رونمایی از قرعه ۱۰ آزادکار ایرانی در مسابقات جهانی

۱۰ آزادکار ایرانی بعد از انجام مراسم قرعه کشی رقبای خود را برای رسیدن به فینال مسابقات قهرمانی جهان شناختند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان عصر امروز در شهر اسلو نروژ برگزار شد و ملی پوشان ایران هم مثل سایر کشورها حالا مسیری که باید برای رسیدن به فینال طی کنند را پیش روی خود می بینند. 


* در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جوزپه ویلارو از اکوادور وجمال الصبری از یمن می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.


*در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد در کشتی نخست با گمزاتگادزی هالیدوف از مجارستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان توشیهیرو هاسگاوا از ژاپن و نیکو مگرلی از آلمان می رود. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.


*در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با گابریل جاناتچ از اتریش کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان سباستین ریورا از پورتوریکو و ماکسیم ساکولتان از مولداوی می رود. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.


*در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی در دور نخست به مصاف جینتارو موتویاما از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان نیکولای گراحمز از مولداوی و دانیل چومانیک از اسلواکی می رود. در این وزن ۲۶ نفر حضور دارند.


*در وزن ۷۴ کیلوگرم یونس امامی در دور اول با بایامبادورج انخبایار از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف نورکجا کایپانوف از قزاقستان می رود. در این وزن ۲۹ نفر حضور دارند.


*در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور اول به مصاف کانوا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مبارزه میان رستم راسویف از اوکراین و آرمان آواگایان از ارمنستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.


*در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان سباستین جزیرزانسکی از لهستان و عظمت دولت بیکوف از قزاقستان می رود. دیوید تیلور آمریکایی در بالای جدول حضور دارد و تا فینال به یزدانی برخوردار نخواهد کرد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.


* در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان هریبرتو ساندی کاستاریکا از وآندریل ولاوسف از اوکراین مبارزه می کند. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند. جی دن کاکس در گروه قاسم پور حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی با وی برخورد نخواهد کرد.


*در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست به مصاف الیزبار اودیکادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان رادو لیفتر از مولداوی و دان چپتای از کنیا می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.


*در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف خرامیانکوف از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان دسی از کانادا و گویازدوفسکی از آمریکا مبارزه می کند. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک از ترکیه در گروه زارع حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی به وی برخورد نخواهد کرد.


گفتنی است؛‌ فردا و در اولین روز مسابقات، نمایندگان ۴ وزن اول ایران یعنی رحمان عموزاد، یونس امامی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع روی تشک خواهند رفت.

تگ ها


آزاد کشتی