رونمایی از مغانلو با پیراهن پرسپولیس(عکس)

باشگاه پرسپولیس با مهاجم سانتا کلارا پرتغال قرارداد بست....

به گزارش "ورزش سه"، شهریار مغانلو پس از فصل درخشانی که با زدن ۱۳ گل در پیکان پشت سر گذاشت، در نقل و انتقالات تابستانی لژیونر شد و به سانتا کلارا پرتغال رفت، اما پس از نیم‌فصل حضور در لیگ برتر این کشور و پیشنهاد جدی پرسپولیس، تصمیم گرفت به ایران بگردد و با سرخ‌پوشان قرارداد امضاء کند.

این مهاجم بلند قامت که دو سال به‌عنوان بازیکن سرباز در ملوان انزلی حضور داشته و سه سال در پیکان بازی کرده، در لیگ نوزدهم بهترین عملکردش را ارائه داد و در رده دوم جدول برترین گلزنان قرار گرفت تا با این عملکرد و پایان قراردادش با خودروسازان به پرتغال برود و بازیکن سانتا کلارا شود.

مغانلو در نیم‌فصل حضور در سانتا کلارا ۱۱ بازی در لیگ برتر انجام داد و در دو مسابقه جام حذفی پرتغال به میدان رفت که طی این مدت توانست یک گل به ثمر رساند و روی یک گل موثر باشد. البته او فرصت زیادی برای خودنمایی و قرار گرفتن در ترکیب این تیم به دست نیاورد و نتوانست مثل فوتبال ایران در پرتغال جایگاه مدنظرش را کسب کند.

این مهاجم ۲۶ ساله پس از اینکه با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شد، با رضایت سانتا کلارا مبنی بر حضور قرضی‌اش در جمع سرخ‌پوشان به تهران بازگشت و دقایقی قبل رسما به پرسپولیس پیوست.

مغانلو پس از مهدی ترابی دومین خرید بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی است که می‌تواند خط حمله این تیم را تقویت و مشکل گلزنی سرخ‌پوشان را برطرف کند.

تگ ها


سانتاکلارا پرسپولیس تهران فوتبال ایران شهریار مغانلو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال