رونمایی از مقصد احتمالی و جذاب لوو بعد از یورو

کریستین فالک، خبرنگار بیلد، مدعی شد که یواخیم لوو در حال یادگیری زبان اسپانیایی است و قصد دارد هدایت رئال مادرید را برعهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که مشخص شد یواخیم لوو ماه های پایانی حضور خود در تیم ملی آلمان را پشت سر می گذارد و قرار است او بعد از رقابت های یورو که در تابستان برگزار خواهد شد، از جمع ژرمن‌ها جدا شود.

لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت مانشافت را برعهده داشته و در جام جهانی ۲۰۱۴ توانست آلمان را قهرمان جهان کند ولی ناکامی عجیب در جام جهانی ۲۰۱۸ و دو دوره اخیر لیگ ملت های اروپا انتقادات از او را افزایش داد که نهایتاً منجر شد او اعلام کند بعد از یورو از هدایت تیم ملی آلمان کناره‌گیری خواهد کرد.

یکی از جذاب ترین مسائلی که اکنون در اطراف سرمربی آلمانی وجود دارد به آینده او برمی‌گردد. در این سال ها شایعات زیادی در مورد علاقه باشگاه های مختلف برای به خدمت گرفتن او منتشر شد؛ از جمله علاقه چند باره رئالی ها برای سپرده سکان هدایت تیم شان به او.

در همین ارتباط کریستین فالک، خبرنگاران مطرح بیلد آلمان، ادعای جالبی را مطرح کرده و مدعی شده که یواخیم لوو در حال یادگیری زبان اسپانیایی است و به نظر می‌رسد که او قصد دارد در آینده هدایت یک تیم باشگاهی و مشخصا رئال مادرید را برعهده بگیرد؛ اتفاقی که رقم خوردن آن با توجه به شایعاتی که پیرامون جدایی احتمالی زین الدین زیدان از رئال مادرید شنیده شود، خیلی هم جای تعجب نخواهد داشت.

تگ ها


تیم ملی آلمان یوواخیم لوو رئال مادرید