رونمایی از نخستین بازیکن مازاد پرسپولیس/ رادوشوویچ رفتنی شد

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم بوژیدار رادوشوویچ را از لیست این تیم کنار گذاشته تا دوران حضور این دروازه‌بان کروات در پرسپولیس به پایان برسد....

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در اقدامی عجیب نسبت به دروازه بان کروات این تیم اعلام عدم نیاز کرد.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون در تمرین امروز، آخرین عضو کروات پرسپولیس را به سمت در خروجی هدایت کرد. در شرایطی که زمزمه هایی مبنی بر پایان کار بوژیدار رادوشوویچ شنیده می‌شد، گابریل کالدرون در تمرین امروز تعارف را کنار گذاشت و او را نسبت به سرنوشتش آگاه کرد.

کالدرون به بوژیدار رادوشوویچ گفته در فصل جدید روی تو حساب نخواهم کرد و احتیاجی به حضورت در پرسپولیس نیست. نکته مهم اینجاست که رادو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و این تصمیم کالدورن به منزله لزوم فسخ با این گلر اهل کرواسی است؛ دروازه بانی که چند فصل در پرسپولیس حضور داشته و در زمان مقتضی جانشین بیرانوند بوده است.

اکنون باشگاه پرسپولیس باید با رادووشویچ تسویه حساب کند یا او را به تیم دیگری واگذار کند. در حال حاضر پرسپولیس با حضور بیرانوند و ابوالفضل درویش وند نیاز به جذب یک گلر دوم خواهد داشت و باید دید تصمیم باشگاه و البته گابریل کالدرون در این خصوص چه خواهد بود.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس به استیناف شکایت می‌کند
برانکو: چاره‌ای جز شکایت از باشگاه پرسپولیس ندارم

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیست مازاد پرسپولیس بوژیدار رادوشویچ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال