رونمایی از نیمار 2019 پس از چهار هفته غیبت

نیمار جونیور ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با نظر سرمربی این تیم، در لیست هجده نفره پی‌اس‌جی برای بازی امشب با با استراسبورگ حضور دارد....

نیمار جونیور ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با نظر سرمربی این تیم، در لیست هجده نفره پی‌اس‌جی برای بازی امشب با با استراسبورگ حضور دارد.

به گزارش مدال، نیمار به دلیل شایعات جدایی‌اش از باشگاه فرانسوی و انتقال به بارسلونا، تاکنون در این فصل برای پاریسی‌ها به میدان نرفته است.
اما پس از پایان فصل نقل‌وانتقالات نیمار مجددا در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن حاضر شد و در لیست نهایی تیمش برای بازی امشب مقابل استراسبورگ که در استادیوم پارک‌ده‌پرنس برگزار می‌شود، حضور دارد.
این مسابقه ساعت 20 به وقت تهران برگزار می‌شود.
گرچه نیمار برای حضور در این دیدار آماده است، اما امباپه ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب خواهد بود. کاوانی دیگر مهاجم زهردار پاریسی‌ها نیز همچون امباپه در این دیدار نمی‌تواند به میدان برود. با غیبت دو مهره اصلی پی‌اس‌جی در نوک حمله، احتمال اینکه نیمار در ترکیب اصلی حضور داشته باشد، زیاد است.

بیشتربخوانید:

درخواست عجیب شهردار پاریس از نیمار

 

تگ ها


اخبار جدید نیمار ترکیب پاری سن ژرمن حضور نیمار در ترکیب اصلی نیمار ترکیب اخبار نیمار آخرین اخبار نیمار استراسبورگ پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن-استراسبورگ لوشامپیونه فرانسه فوتبال