رونمایی از پروژه عجیب منچسترسیتی برای جذب مسی

باشگاه منچسترسیتی بر خلاف ادعای اسکای اسپورتس، همچنان جذب لیونل مسی را تحت بررسی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها یک روز پس از ادعای اسکای اسپورتس مبنی بر اینکه باشگاه سیتی به دلیل سن بالای مسی و دستمزد نجومی اش دیگر تمایلی برای جذب او ندارد، نشریه تایمز گزارش داد که سیتیزن ها نه تنها امیدشان برای جذب مسی را از دست نداده اند که یک پروژه جاه طلبانه و عجیب و غریب را نیز برای او آماده کرده اند. برنامه ای وسوسه کننده که شاید لیونل مسی را متقاعد به جدایی از بارسا کند.

همه می دانند که مسی در بارسا خوشحال نیست و از شرایطش رضایت ندارد. او به همین دلیل تابستان قصد جدایی داشت و گفته می شد سیتی مقصد بعدی اش خواهد بود ولی در نهایت ماندنی شد. در مورد ماندنی شدن یا جدایی مسی در پایان فصل، هنوز چیزی قطعی نیست و بسیاری منتظر انتخابات ریاست بارسا هستند.

باید دید رئیس بعدی می تواند مسی را به تمدید راضی کند یا خیر اما باشگاه سیتی بدون توجه به این مساله، در حال آماده کردن یک پیشنهاد بزرگ به فوق ستاره آرژانتینی است.

طبق ادعای تایمز، قرارداد پیشنهادی سیتی به مسی ۱۰ ساله است. او تا زمانی که بخواهد می تواند برای سیتی بازی کند و سپس می تواند روزهای پایانی فوتبالش را در یکی از باشگاه های تحت مالکیت گروه " City Football Group" ادامه دهد. باشگاه هایی مثل نیویورک سیتی، یوکوهاما مارینوس، ملبورن سیتی و .....

سیتی همچنین قصد دارد مسی را سفیر جهانی خود کرده و از شهرت جهانی فوق العاده او بهره ببرد. قرارداد مسی با بارسا تا ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار دارد ولی سیتی او را تا ۴۳ سالگی می خواهد.

دو روز پیش سمرا هانتر خبرنگار حوزه لالیگا در اسکای اسپورتس مدعی شده بود که باشگاه منچسترسیتی از جذب لیونل مسی دست کشیده و به نوعی دیگر به دنبال نهایی کردن این انتقال نیست.

این خبرنگار از یک منبع آگاه نزدیک به باشگاه انگلیسی به این موضوع پی برده است:« براساس تایید شخصی نزدیک به شرایط، باشگاه منچسترسیتی برای جذب لیونل مسی پیشنهادی مطرح نخواهد کرد. این منبع مطلع در خصوص سن مسی گفته است که وی به سال‌های پایانی دوران فوتبال خود نزدیک شده و مسی را که سیتی به اتحاد خواهد آورد دیگر مسی ۱۷ سال پیش نیست. حتی شخص مسی نیز گفته که وی زودتر از اینکه بقیه فکر کنند به کلمه ترسناک بازنشستگی نزدیک شده است.»

بیشتر بخوانید:

سکوت گریزمان شکست؛ مسی از دستم ناراحت بود

بونرا: میلان در مسیر درست حرکت می‌کند اما...

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال