رونمایی از پیراهن فصل ۲۲-۲۰۲۱ PSG (عکس)

پاری سن ژرمن از پیراهن اول خود برای فصل بعد رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پاری سن ژرمن با انتشار کلیپی انیمیشنی در شبکه های اجتماعی با حضور امباپه، از پیراهن اول خود در فصل ۲۲-۲۰۲۱ رونمایی کرد.

بسیاری حضور امباپه در این کلیپ را به این معنا می دانند که مهاجم فرانسوی نیز از نیمار تبعیت خواهد کرد و به زودی قرارداد خود با PSG را تمدید می کند.

لوگوی Jumpman، برند ورزشی جوردن، در سمت راست سینه این پراهن قابل مشاهده است.

پیراهن بازی های خانگی پاری سن ژرمن در فصل بعد همچنان به رنگ های سنتی آبی، سفید و قرمز خود وفادار است اما راه راه های سنتی پاریسی ها در وسط پیراهن دیگر وجود ندارد و بازیکنان PSG در فصل بعد پیراهن هایی تماما آبی رنگ به تن خواهند کرد و تنها در لبه آستین ها و دور یقه نوارهای سفید و قرمز معروف این باشگاه دوخته شده است.

وب‌سایت باشگاه پاری سن ژرمن با معرفی این مجموعه نوشته است: "با ادامه سنت پیشگامانه همکاری بین پاری سن ژرمن و برند جوردن در چهار سال گذشته، روی شلوارک ها نقش الماس معروف شیکاگو بولز تکرار خواهد شد، در حالی که مجموعه به طور کلی هویت باشگاه را با الگوهای برجسته بسکتبال و فرهنگ خیابانی تلفیق می کند.

همچنین نماد گل زنبق، نماد تاریخی و پرافتخار شهر پاریس و باشگاه، در مجموعه جدید برجسته شده است.

این قطعات جدید حاصل تلفیق سبک دو ورزش برتر جهان است و آخرین تجربه از یک همکاری بلندپروازانه است که در حال حاضر بیش از آنچه انتظار می رفت در طراحی مجموعه هایی چشم نواز موفق بوده است."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه