رونمایی از کارگزار ۶۰۰ میلیاردی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس این هفته از کارگزار خود رسما رونمایی خواهد کرد؛ اسپانسری که قرار است بودجه ۶۰۰ میلیاردی به این باشگاه تزریق کند....

به گزارش "ورزش سه"، ماه هاست که تعهد مالی کارگزار قبلی پرسپولیس خاتمه یافته و چندی پیش نیز قرارداد طرفین به صورت رسمی اقاله و پایان یافت. از آن مدت تاکنون باشگاه پرسپولیس با موانعی دست و پنجه نرم کرده که مانع از این شده تا آنها به منابع مالی و اسپانسری مدنظر خود دست یابند و این موضوع ضمن ایجاد مشکلاتی از حیث مالی، باعث محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز شده است. 

بازیکنان پرسپولیس از چندی پیش اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت مطالبات به مسوولان باشگاه اعلام کرده‌اند و از سویی دیگر نیز مدیران تیم در به در به دنبال تامین منابع لازم برای پرداخت مطالبات مربوط به بدهی گابریل کالدرون و همچنین کریستین اوساگوآنا هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را باز کنند و خواسته کادرفنی برای جذب نفرات مدنظر را دنبال کنند.

در این رابطه اما اکنون خبر از توافق نهایی این باشگاه با کارگزار و تایید آن از سوی وزارت ورزش به گوش می‌رسد. کارگزاری که با بودجه ۶۰۰ میلیاردی قرار است این هفته از سوی باشگاه رسما رونمایی شود و شرایط همکاری طرفین برای تامین خواسته‌های یکدیگر دنبال شود. در صورت رقم خوردن این اتفاق که منابع نزدیک به باشگاه از قطعی شدن آن خبر می‌دهند، این باشگاه ضمن تامین بودجه لازم برای پرداخت بدهی‌ها و مطالبات کادرفنی و بازیکنان کنونی، شرایط مناسبی نیز برای پیشبرد اهداف خود دنبال خواهد کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال