رونمایی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس؛ یک برزیلی دیگر در جمع سرخپوشان؟

پس از جدایی جونیور براندائو مهاجم برزیلی از جمع سرخپوشان، حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس و سرمربی آرژانتینی به دنبال جذب یک مهاجم دیگر برای تقویت خط حمله تیم هستند...

رونمایی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس؛ یک برزیلی دیگر در جمع سرخپوشان؟

به گزارش مدال، با جدایی جونیور براندئو از پرسپولیس حالا مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا بتوانند بازیکنی کارآمد جایگزین جونیور کنند. 

در همین راستا، نام‌های زیادی به سرمربی سرخپوشان پیشنهاد شد اما در نهایت کالدرون از بین این گزینه‌ها 3 بازیکن را پسندید و قرار شد مذاکره برای جذب یکی از این بازیکنان انجام شود. بازیکنانی از صربستان، برزیل و آرژانتین گزینه‌های نهایی مسئولان باشگاه و کالدرون بودند.
سرمربی پرسپولیس با جمع‌بندی در نهایت با حضور بازیکن برزیلی در تیمش موافقت کرده است. 
از طرف دیگر با توجه به درخواست مسئولان باشگاه، کالدرون یک مهاجم آفریقایی هم به پرسپولیسی‌ها معرفی کرد و باید دید که در نهایت چه تصمیماتی برای جذب بازیکن گرفته خواهد شد. 
این شرایط در حالی است که با اعلام محمدحسن انصاری‌فرد، قرار است دو مهاجم خارجی جذب پرسپولیس شود و به احتمال فراوان این دو بازیکن برزیلی و آفریقایی خواهند بود که از نیم‌فصل دوم برای سرخپوشان به میدان خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:

تذکر جدی سازمان لیگ به انصاری‌فرد

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد جونیور براندائو اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال