رونمایی توپ‌های جدید لیگ برتر انگلیس: سفر به گذشته+ عکس

کمپانی نایکی امروز از توپ‌های زمستانی فصل جدید لیگ برتر انگلیس رونمایی کرد، توپ‌هایی که برای هواداران یادآور خاطرات گذشته هستند....

کمپانی نایکی امروز از توپ‌های زمستانی فصل جدید لیگ برتر انگلیس رونمایی کرد، توپ‌هایی که برای هواداران یادآور خاطرات گذشته هستند.

به گزارش مدال، از بازی‌های این هفته لیگ برتر انگلیس، توپ‌های زمستانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. توپ‌های زمستانی امسال که توسط کمپانی «نایکی» طراحی شده، یادآور طرح توپ‌های Total 90 است.

پروژه استفاده از توپ زمستانی اولین بار 15 سال پیش و در فصل 05-2004 در فوتبال انگلیس کلید خورد و پس از آن در پایان تقویم میلادی در تمام بازی‌های این مدت مشخص، از توپ زمستانی استفاده می‌شود.

رونمایی توپ‌های جدید لیگ برتر انگلیس: سفر به گذشته+ عکس

بسیاری فکر می‌کردند که تغییر توپ تنها در رنگ آن خلاصه می‌شود اما ساختار آن هم دستخوش تغییرات شد. طبق آمار بیشتر ستاره‌ها هنگام استفاده از توپ‌های زمستانی آمار خوبی ثبت می‌کنند؛ «محمد صلاح» در نخستین فصل حضور خود در لیورپول هنگامی که توپ‌های زرد رنگ زمستانی مورد استفاده قرار گرفتند عملکرد درخشانی در گلزنی ثبت کرد و در آن بازه میانگین هر بازی یک گل به ثمر رساند. «هری کین» هم هنگام استفاده از توپ زمستانی میانگین 0.84 گل در هر بازی ثبت کرده، «تیری آنری» و «کریستیانو رونالدو» هم به ترتیب میانگین 0.71 و 0.63 گل در هر بازی از خود به جا گذاشتند.

بیشتر بخوانید:

نتایج هفته هفتم لیگ برتر انگلیس + جدول

تگ ها


توپ زمستانی توپ زمستانی لیگ برتر لیگ برتر انگلیس نایکی کمپانی نایکی فوتبال جهان فوتبال