رونمایی تیم‌های فرمول یک مرسدس و ردبول از خودروهای فصل جدید

تیم‌های فرمول یک از ماشین‌های جدید خود رونمایی کردند...

تیم‌های فرمول یک از ماشین‌های جدید خود رونمایی کردند

تیم مرسدس بنز از خودروی جدید خود با نام W10 برای رقابت های فصل جدید فرمول یک رونمایی کرد.

به گزارش مدال، فصل 2019 مسابقات فرمول یک از 17 مارس 2019 (26 اسفند ماه) در کشور استرالیا آغاز می شود و در اول دسامبر در شهر ابوظبیِ کشور امارات، به پایان می رسد.

در ادامه معرفی خودروهای جدید تیم های شرکت کننده در مسابقات F1 2019 به تیم سرشناس مرسدس می رسیم. مرسدس در مسابقات فرمول یک با تیم ای ام جی پتروناس حضور داشته و مقر اصلی آن هم در برکلی بریتانیا قرار دارد. تیرهای نقره ای که لقب این تیم به حساب می آید، امروز (24 بهمن ماه - 13 فوریه) از جدیدترین خودروی خود به نام W10 رونمایی کردند. البته نام کامل خودروی زیبا و پیشرفته مرسدس، The Mercedes-AMG F1 W10 EQ Power Plus بوده که در روز چهارشنبه در کاتالانیای اسپانیا در معرض نمایش عموم قرار گرفت. والتری بوتاس و لوییس همیلتون رانندگان تیم مرسدس در رونمایی از W10 حضور داشتند. قهرمان فصل 2018 رقابت های فرمول یک به همراه رانندگان مطرح خود اینک مسابقات 2019 F1 را هدف قرار داده اند تا بار دیگر با خودروهای هیبریدی خود در گرندپری های فصل پیش رو خوش بدرخشند.

رونمایی تیم‌های فرمول یک مرسدس و ردبول از خودروهای فصل جدید

در ادامه رونمایی تیم های فرمول یک از خودروهای جدید خود برای فصل 2019، تیم ردبول نیز خودروی جدید خود را رونمایی کرد. خودروی جدید تیم ردبول RB 15 نام دارد.

به گزارش وب سایت رسمی فرمول یک تیم ردبول امروز از خوردوی خود برای فصل 2019 رونمایی کرد. ردبول پس از سال ها به همکاری خود با رنو پایان داده است و از فصل 2019 هوندا موتورهای تیم رنو را تامین خواهد کرد. همچنین همانند فصل گذشته نام آستون مارتین به عنوان اسپانسر اصلی ردبول روی خودروی قرمز و مشکی این تیم دیده می شود. رانندگان تیم ردبول در فصل 2019 را مکس ورشتاپن و پیر گسلی تشکیل خواهند داد و امروز این مکس ورشتپن بود که با خودروی جدید ردبول در پیست سیلوراستون در بریتانیا حاضر شد.