رونمایی ربیعی از برنامه نقل و انتقالاتی مس

سرمربی مس رفسنجان نسبت به یارگیری تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از تیم‌هاای کم رفت و آمد در بازار نقل و انتقالات زمستانی بدون‌تردید مس رفسنجان بود، چرا که مسی‌ها تاکنون تنها حسین پورامینی را جذب کرده که هدف از جذب او، جانشینی مهدی کیانی بود که قصد داشت به تراکتور برود و ربیعی برای پر کردن جای خالی هافبک باتجربه تیمش، به سراغ جذب یک هافبک باتجربه دیگر رفت.

به جز این نقل و انتقال، دیگر نارنجی‌پوش فعالیتی در بازار زمستانی نداشته‌اند؛ مسئله‌ای که باعث شد تا محمد ربیعی توضیحاتی را درباره روند یارگیری تیمش در بازار زمستانی ارائه کند.

ربیعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با شهر خودرو گفت: شاید فقط یک بازیکن از لیگ یک جذب کنیم؛ 2-3 جای خالی هم داریم کما اینکه قائم اسلامی خواه هم کم کم به تمرینات اضافه شده و انشاالله بتواند از بند مصدومیت خارج شود و به ما کمک کند.

وی افزود: به هرحال هنوز 24 ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمان هست و اگر بازیکنی را تشخیص بدهیم که نیاز است جذب کنیم این کار را انجام خواهیم داد؛ با توجه به اینکه هنوز جایگزین محمد انصاری را پیدا نکردیم و من در‌ نیم فصل اول جاهایی از میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر که به عنوان نفرات کنار جذبشان کرده بودم در مرکز و در قلب دفاع از آنها استفاده کردم. شاید مجبور شویم از این بازیکنان در قلب دفاع استفاده کنیم و بازیکن کناری جذب کنیم.

محمد ربیعی درباره احتمال جذب بازیکن توضیح داد: این احتمال وجود دارد و یک نفر با ما هست که از قدیم او را می‌شناسم و هم سابقه بازی در لیگ برتر و هم در لیگ یک را دارد و احتمالا ایشان را بعنوان نفر جایگزین برای زمان‌هایی که می‌خواهیم نفرات کنار را به مرکز بیاوریم اضافه خواهیم کرد تا بتواند در کناره‌ها به عنوان بازیکن رزرو به ما کمک کند؛ این کل برنامه ریزی ما برای نیم فصل دوم است.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال