رونمایی رسمی از سریع ترین فوتبالیست دنیا

نشریه فرانسوی فیگارو، «کیلیان امباپه» را به عنوان سریع ترین فوتبالیست حال حاضر دنیا معرفی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، کیلیان امباپه ستاره پی اس جی از سه سال گذشته بود که خود را به دنیای فوتبال معرفی کرد. درخشش او در موناکو چشم ها را به خود خیره کرد و یکی از عوامل اصلی صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود. بازی فوق العاده امباپه برابر سیتی در اتحاد، نقطه اوج فصل امباپه بود.

تابستان همان سال امباپه راهی پی اس جی شد در حالی که از رئال مادرید هم پیشنهاد داشت. امباپه همچنان مورد علاقه رئال قرار دارد و گفته می شود دیر یا زود این انتقال صورت خواهد گرفت.

ستاره فرانسوی از سوری نشریه فیگارو به عنوان سریع ترین فوتبالیست حال حاضر دنیا معرفی شده است. متوسط سرعت او در جریان بازی ها ۳۶ کیلومتر بر ساعت بوده است.

پس از امباپه، اینیاکی ویلیامز ستاره سیه چرده بیلبائو با متوسط سرعت ۳۵.۷ کیلومتر بر ساعت قرار دارد.

 رتبه های بعدی به ترتیب در اختیار پیر امریک اوبامیانگ(آرسنال) با متوسط سرعت ۳۵.۵ کیلومتر بر ساعت، کریم بالعربی(لورکوزن) با متوسط سرعت ۳۵.۲۷ کیلومتر بر ساعت، کایل واکر مدافع راست سیتی با متوسط سرعت ۳۵.۱ کیلومتر بر ساعت، لروی سانه(سیتی) با متوسط سرعت ۳۵.۰۴ کیلومتر بر ساعت، محمد صلاح ستاره مصری لیورپول با متوسط سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت، کینگزلی کومان(بایرن) با متوسط سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت، آلوارو اودریوسولا(رئال-بایرن) با متوسط سرعت ۳۷.۹۹ کیلومتر بر ساعت و ناچو فرناندز مدافع رئال با متوسط سرعت ۳۴.۶۲ کیلومتر بر ساعت قرار دارد.

حضور دو مدافع رئال مادرید در این فهرست، در نوع جالب توجه است.

بیشتر بخوانید:
اینیستا: نسل طلایی بارسلونا تکرار نمی‌شود 
مهمترین پرونده نقل و انتقالاتی رئال مادرید؛ ارلینگ هالند 
مشکلات مالی نیمار را از بارسا دور کرد؛ لائوتارو گزینه اول کاتالان‌ها 

تگ ها


آلوارو اودریوسولا بایرن مونیخ پاری سن ژرمن اتلتیک بیلبائو پییر امریک اوبامیانگ کینگزلی کومان کیلیان امباپه ناچو فرناندز فوتبال جهان لروی سانه کایل واکر آرسنال منچستر سیتی رئال مادرید