رونمایی رسمی بارسلونا از آنتوان گریزمان +عکس

امروز آنتوان گریزمان با پشت سر گذاشتن تست‌های ورزشی رسماً به عنوان بازیکن بارسلونا به هواداران معرفی شد...

مراسم معارفه آنتیوان گریزمان در استادیوم خالی از تماشاگر برگزار شد.

به گزارش مدال، بالاخره انتقال ستاره فرانسوی و 28 ساله اتلتیکومادرید به بارسلونا با پرداخت بند آزادسازی 120 میلیون یورو از سوی کاتالان‌ها نهایی شد و ساعتی قبل مراسم معارفه آنتوان گریزمان برگزار گردید. قرار است گریزمان در تیم جدید خود شماره 17 را بر تن کند. جالب اینجاست با توجه به حواشی اخیر، مراسم معارفه آنتوان گریزمان در ورزشگاه خالی از تماشاگر نیوکمپ برگزار شد.

آنتوان گریزمان در مراسم معارفه خود گفت: "من بسیار خوشحال و هیجان‌زده بوده و مشتاق هستم که با گروه جدید بازیکنان بارسلونا کار کنم. در اینجا چالش‌ها و اهداف جدیدی دارم و امیدوارم بتوانم در بهترین حالت ممکن برای بارسلونا بازی کنم. هدف ما فتح همه جام‌های پیش رو مانند لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان است.

من با ساموئل امتیتی و عثمان دمبله هم در مورد انتقال به بارسلونا صحبت کردم. من با آنها دوست هستم و می خواهم از حضور کنار آنها لذت ببرم. مدتی بود می‌خواستم راهی بارسلونا شوم و خانواده‌ام نیز تصمیم من را قبول کردند، گاهی اوقات شما باید در زندگی خود تصمیم بگیرید.

بازی کردن کنار لیونل مسی لذت بخش خواهد بود و من علاقمندم بدانم مسی در تمرینات روزانه چگونه است. بارسلونا یک باشگاه فوق العاده است و من می‌خواهم با هم تیمی‌هایم و مربیان این تیم کار کنم. ما در خارج و در داخل میدان به دنبال لذت بردن هستیم و امیدوارم بتوانیم اینجا کنار هم از فوتبال لذت ببریم.

باید از رئال سوسیداد به خاطر اولین قرارداد حرفه‌ای دوران ورزشی ام تشکر کنم. همچنین از انزو خرزو و باشگاه اتلتیکومادرید ممنونم و روزهای فوق‌العاده در این تیم در کنار دیگو سیمئونه داشتم. تشکر از هم تیمی‌هایم در تیم ملی فرانسه، جوزپ بارتومئو رئیس بارسا و اریک آبیدال، من این چالش را قبول می‌کنم.

این یک چالش جدید است، سعی می‌کنم خودم را بهبود بخشم تا وارد ترکیب اصلی شده و در این باشگاه بزرگ به عضوی مهم تبدیل شوم تا در لیگ، کوپا و لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابیم."

ببینید:

پشت صحنه اولین روز حضور گریزمان در باشگاه بارسلونا /ویدیو

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات معارفه گریزمان فوتبال جهان نیوکمپ آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال