رونمایی قلعه‌نویی از بمب نقل و انتقالاتی‌اش

محمدرضا حسینی یکی از مهمترین خریدهای این فصل سپاهان با پایان مصدومیت همراه با سایر اعضای این تیم به اهواز سفر کرد....

محمدرضا حسینی یکی از مهمترین خریدهای این فصل سپاهان با پایان مصدومیت همراه با سایر اعضای این تیم به اهواز سفر کرد.

به گزارش مدال، مصدومیت محمدرضا حسینی در اردوی ترکیه به نظر نمی رسید، خیلی جدی باشد ولی این بازیکن به همین دلیل دو هفته ابتدایی لیگ را از دست داده است.

قرار بود با نظر پزشکان و با استراحتی کوتاه، شماره 10 فصل جدید سپاهان که جایگزین مهرداد محمدی شده، به میادین بازگردد ولی در نهایت پس از مشورت با پزشکان متخصص تصمیم بر این شد تا حسینی زانوی خود را به دست جراحان بسپارد.

عمل جراحی سبب شد تا غیبت ستاره نقل و انتقالات لیگ نوزدهم، در دو بازی ابتدایی برابر شاهین بوشهر و ماشین سازی حتمی باشد و ابهاماتی در خصوص حضور او مقابل فولادخوزستان به وجود بیاید.

با تمام این تفاسیر و علیرغم اینکه گفته می شد، حسینی با مصدومیتی طولانی مدت مواجه شده است، با صلاحدید پزشکان و امیرقلعه نویی این بازیکن به اهواز سفر کرده تا در صورت نیاز حتی در ترکیب تیم نیز قرار بگیرد.

محمد محبی، علی قربانی، سجاد شهباززاده و رضا میرزایی چهار بازیکن هم پست حسینی هستند که در بازی روز آینده شانس بسیار بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی دارند.

اخبار مرتبط:

غیبت مصلح و مسلمان در دیدار سپاهان برابر فولاد

تگ ها


سید محمدرضا حسینی امیر قلعه نویی سپاهان اخبار سپاهان فولاد سپاهان فولاد خوزستان سپاهان فولاد خوزستان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال