رونمایی قلعه‌نویی از قانون جدید فیفا در کنفرانس

سرمربی گل‌گهر به شدت نسبت به داوری دیدار مقابل پرسپولیس و قضاوت‌ها علیه تیمش انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس و گل‌گهر اظهار کرد: ابتدا به فوتبال بخاطر این بازی زیبا که هرچند بدون حضور تماشاگران برگزار شد و دوم، به تیم پرسپولیس برای کسب این پیروزی تبریک می‌گویم. یک خسته نباشید و خدا قوت به بازیکنانم می‌گویم.

او ادامه داد: من معمولا دیگر به کنفرانس‌های خبری نمی‌روم، اما واقعا آنقدر ما را اذیت می‌کنند(که می‌گوییم همه‌اش سهوی است)، مجبور به این کار شدم. بالاخره باید یکی به داد ما برسد؛ ما که گناه نکردیم. یک فوتبال خوب ارائه می‌کنیم که همه چیز در اختیار ما است، روی یک اشتباه فردی گل می‌خوریم و بعد در زمان ۲ بر یک بودن نتیجه، پنالتی را نمی‌گیرند.

سرمربی گل‌گهر اضافه کرد: هفته‌های متوالی است که دارند با ما این کارها را می‌کنند؛ شاید بالای ۱۰ پنالتی به گفته کارشناسان برای ما نگرفته‌اند؛ تازه برخی از کارشناسان، با عرض معذرت، هوای داوران را هم دارند؛ آنجاهایی که ۱۰۰ درصد است را فقط عنوان می‌کنند.

قلعه‌نویی با اشاره به اشتباهات داوری علیه تیمش ابراز کرد: مقابل گل‌گهر پنالتی ما را نگرفتند، در دیدار با استقلال پنالتی و اخراج برای ما اعلام نشد و امروز هم چنین اتفاقی رخ داد.

او یادآور شد: فکر می‌کنم می‌خواهند ۱۰ قانون جدید در فوتبال به کار بگیرند که یکی از آنها بنابر تاییدیه فیفا، عدم اعلام پنالتی برای گل‌گهر است و ظاهرا پس از این مسابقه به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد. وقتی هم اعتراض می‌کنیم، می‌گویند چشم، چشم، سخت نگیرید. ما تا مرز سکته می‌رویم، اما می‌گویند سخت نگیرید ولی باز هم به پرسپولیس تبریک می‌گویم. فوتبال خیلی خوبی بود، اما واقعا اذیت می‌شویم.

ادامه دارد...

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی