رونمایی مورینیو از راز موفقیت در اینستاگرام

ژوزه مورینیو که از زمان بدست گرفتن هدایت تاتنهام صفحه در اینستاگرام بسیار فعال و موفق بوده توصیه‌هایی برای موفقیت در این شبکه اجتماعی خطاب به هوادارانش مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو از زمان انتقال به شمال لندن و بدست گرفتن سکان هدایت تاتنهام در اینستاگرام فعالیتی چند برابر داشته و موفق شده به یک ستاره اینستاگرامی تبدیل شود. او حالا راز خود را با هوادارانش در میان گذاشته و توصیه‌هایی برای موفق شدن هر چه بیشتر در شبکه‌های اجتماعی خطاب به آنها مطرح کرده است.

مورینیو که زمانی که هدایت منچستریونایتد را بر عهده داشت به عنوان دشمن شبکه‌های اجتماعی شناخته می شد و حتی همه برنامه‌های مربوط را از گوشی خود پاک کرده بود از زمانی که سرمربی تاتنهام شد به استفاده از اینستاگرام رو آورد و حالا صفحه‌اش ۱.۱ میلیون دنبال کننده دارد.

مورینیو در صحبتهای خود درباره شبکه‌های اجتماعی در پاسخ به این پرسش که چرا مردم باید او را دنبال کنند گفت: " نمی دانم‌، مساله این است که من آنجا خود واقعی‌ام هستم".

مورینیو با اشاره به یک پست اینستاگرامی معروف که او را در هواپیما در حال تماشای فیلم با لپ‌تاپ نشان می‌داد گفت: " باید دنبال‌کننده‌هایتان را با خودتان در یک سفر همراه کنید. من داشتم فیلم لجند با بازی تام هاردی را می دیدم. پیام من این بود که قبل از بازی‌ها راحت هستم و آرامش دارم. البته از یک فیلم قشنگ و ذرت بوداده هم لذت می بردم".

پست اینستاگرامی مورینیو در حال تماشای فیلم با لپ تاپ شخصی در هواپیما

مورینیو با اشاره به پست معروف دیگرش که بعد از شکست مقابل آنتورپ در لیگ اروپا او را در یک اتوبوس خالی نشان می‌داد گفت: " یکی از دستیارانم آن عکس را گرفت. به نظرم آن عکس همه حرفهایم را در دل خود داشت. اتوبوس سکوت. خیلی وقتها سکوت گویاتر از هزاران کلمه است".

پیام تهدیدآمیز مورینیو به بازیکنان تاتنهام بعد از شکست مقابل آنتورپ، ژوزه عصبانی در اتوبوس خالی

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام